Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431

Pirmąja pergale džiaugiasi Kretingos „Minijos“ legionieriai Yossof Traore (Nr. 12) ir Yaya Barry (Nr. 14).

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėse rungtyniaujanti Kretingos „Minija“, treniruojama Valdo Trakio, antrąsias sezono rungtynes vėlgi žaidė išvykoje, Vilniuje, ir pasiekė pirmąją pergalę – 1:0 nugalėjo Vilniaus „Žalgirio B“ komandą.

Susistiprinę 4 pagrindinės komandos žaidėjais Simonu Urbiu, Domantu Šimkumi, Timur Pukhov ir Mevlan Adili rungtynes aktyviau pradėjo „vilniečiai“, tačiau pirmieji pavojingi momentai kilo prie varžovų vartų.

„Penkioliktą minutę kairiuoju kraštu prasiveržė Kretingos „Minijos“ naujokas Yossof Traore, tačiau smūgiavo netiksliai. Sužaidus apie pusvalandį, dvi puikias progas pasižymėti praleido mūsų puolėjas Yaya Barry: pirmąjį momentą iššokęs vienas prieš varžovų vartininką sudelsė smūgiuoti, o praėjus kelioms minutėms, po perdavimo iš aikštės krašto iš kelių metrų galva nepataikė į vartus“, – komandos pasirodymą komentavo atstovas ryšiams su visuomene vartininkas Martynas Viluckas, kurio pastebėjimu, iššvaistę progas, minijiečiai vos nebuvo patys nubausti – besibaigiant kėliniui iš baudos aikštelės visiškai greta virpsto smūgiavo „Žalgirio B“ saugas Timur Pukhov.

Antrą kėlinį minijiečiai pradėjo labai aktyviai ir tai netrukus davė rezultatą: po vieno perdavimų iš aikštės krašto pamirštas varžovų gynėjų liko Kretingos „Minijos“ komandos naujasis kapitonas Donatas Surblys, kuris smūgiu galva pelnė pirmąjį rungtynių ir „Minijos“ įvartį šį sezoną.

Po pasiekto įvarčio drausmingai ir kompaktiškai gindamiesi minijiečiai išsaugojo minimalią, tačiau pergalingą persvarą. Rungtynes stebėjo 50 žiūrovų.

Kretingos „Minijos“ sudėtis: Robertas Kazbaris, Karolis Inta, Paulius Juška, Donatas Surblys, Anton Solovyev (Antonas Solovjovas), Asylbek Seitkaliyev (Asilbekas Seitkalijevas), Edvinas Girdenis, Edgaras Drąsutis, Yaya Barry (Jaja Bary), Mindaugas Grušauskas, Yossof Traore (Jusufas Traore). Po keitimo: Edvinas Andrijauskas, Džiugas Narkus, Gražvydas Steckys, Valdas Jašmontas.

---

Trenerio Valdo Trakio komentaras: „Buvo sunkios ir kovingos rungtynės. Vykdami į Vilnių tokių ir tikėjomės, juolab kad varžovus sustiprino ir pagrindinės komandos žaidėjai. Esu patenkintas vyrų atsidavimu ir parodytu charakteriu. Ši pergalė labai svarbi tiek emociškai, tiek psichologiškai. Dabar laukia atidarymo rungtynės namuose prieš Pakruojo komandą. Kviečiu visus Kretingos futbolo gerbėjus sukurti gražią futbolo šventę kartu.“