Še29162330
Se310172431
Komentarų topas

Raimundas Ubis (kairėje) ir Saulius Rukša po apdovanojimų.

Prienuose varžėsi stipriausi Baltijos šalių badmintono veteranai. Dviejose sporto salėse virė kovos dėl čempionato apdovanojimų. Šiame čempionate dalyvavo ir Kretingos sporto klubo „Žalgiris“ veteranai. Šį kartą aukso iškovoti nepavyko, tačiau kovota labai garbingai – parvežti sidabro bei bronzos medaliai.

Moterų per 40 m. grupėje dvejetų kategorijoje Aldona Kasparavičienė kartu su palangiške Judita Vadeikiene kovoje dėl bronzos medalių 2:0 nugalėjo kauniečių porą. Vyrų per 50 metų dvejetų kategorijoje Arnoldas Slušnys su palangiškiu Gintu Šiaučiūnu nužengė iki pat didžiojo finalo. Jame jie susikovė su Estijos veteranais. Pajėgesni buvo varžovai, po atkaklios kovos laimėję 2:0 (21:13; 22:20). Arnoldas šį kartą negalėjo rungtyniauti su nuolatiniu savo porininku Rolandu Juknevičiumi. Su juo buvo galima iškovoti ir auksą.

Nenuvylė ir Saulius Rukša su Raimondu Ubiu. Pirmiausia Saulius bronzą pelnė grupėje per 60 metų vienetų kategorijoje. Mažajame finale jis 2:1 (15;21; 24:22; 21:16) įveikė Raimondą. Po to abu žaidė dvejetų varžybose. Patyrę tik vieną pralaimėjimą jie iškovojo sidabro medalius. Netoli medalių buvo kovojant moterų per 35 m. grupėje. Ramunė Petrošienė su palangiške Sandra Čečkauskiene mažajame finale 0:2 (19:21; 15:21) nusileido kaunietėms. A. Slušnys su žmona Violeta po lygios kovos mažąjį finalą 1:2 (13:21; 21:15; 19:21) apmaudžiai pralaimėjo šakiečių porai.