Komentarų topas

Papildė taškų kraitę

• Sportas
  • 2019-07-09

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėse rungtyniaujanti Kretingos „Minija“ sužaidė paskutiniąsias prieš skelbiamą pertrauką rungtynes.

Trakuose įvykęs susitikimas su Vilniaus „Riterių B“ komanda baigėsi lygiosiomis – 2:2, o Kretingos „Minija“, tašku papildžiusi savo pasiekimų kraitę, turnyrinėje lentelėje pakilo viena pakopa aukštyn – į XIII poziciją.

„Per šias rungtynes „Riteriai B“ pasistiprino ne vienu žaidėju iš pagrindinės komandos, tad pirmą kėlinį teko stipriai gintis – pavyko atsilaikyti ir pirmą kėlinį užbaigti be įvarčių“, – susitikimą komentavo Kretingos „Minijos“ vartininkas atstovas ryšiams su visuomene Martynas Viluckas.

Antrą kėlinį vienas prieš mūsų vartininką iššoko „Riterių B“ legionierius Dominykas Kodzas, savo komandą išvedęs į priekį. Netrukus, po 5 min., prie 11 m baudos linijos stojo Kretingos „Minijos“ naujokas Ernestas Andriušis, kuris taikliu smūgiu išlygino rezultatą – 1:1.

Praėjus nedaug laiko, tarsi pasikartojo tas pats scenarijus: „Riterius B“ į priekį vėl išvedė D. Kodzas, o puikiu tolimu smūgiu rezultatą išlygino minijietis Edgaras Drąsutis.

„Besibaigiant rungtynėms, progų pasireikšti turėjo ir Edgaras Drąsutis, ir Mindaugas Grušauskas, bet „Riterius B“ gelbėjo jų vartininkas, – komentarą tęsė M. Viluckas, akcentuodamas, kad Kretingos „Minija“ dėl įvairių priežasčių – kas dėl traumų, kas dėl suspendavimo – šį susitikimą žaidė be svarbių komandai žaidėjų. – Tačiau kaip bebūtų, tašką turime.“

Kretingos „Minija“: Martynas Viluckas, Vakaris Jeruševičius, Paulius Juška, Rubenas Jebga, Antonas Solovjovas, Asilbekas Seitkalijevas, Edvinas Andrijauskas, Jaja Barry, Edvinas Drąsutis, Donatas Navikas, Ernestas Andriušis. Po keitimo: Mindaugas Grušauskas.

Po paskutiniųjų I rato rungtynių paskelbta pertrauka truks iki liepos 27 dienos. Kretingos „Minijos“ žaidėjams skirtos kelios dienos poilsio, po to jie kibs rimtai pasirengti II rato susitikimams.