Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Kad išlygintų rezultatą, Kretingos „Minija“ tiesiog pritrūko laiko.

Lietuvos futbolo federacijos I lygos pirmenybėse rungtyniaujanti Valdo Trakio treniruojama Kretingos „Minija“ praėjusį savaitgalį sužaidė paskutiniąsias sezono rungtynes namuose, Kretingos miesto stadione. Stebint 250 žiūrovų Kretingos „Minija“ 2:3 pralaimėjo pirmenybių lyderiui galimam LFF I lygos čempionui Telšių „Džiugui“. Įvarčius į lyderių vartus pasiuntė minijiečiai Gvidas Juška ir Paulius Juška.

„Neužteko II kėlinio laiko, kad išlygintumėme rezultatą“, – komandos pasirodymą komentavo Martynas Viluckas, Kretingos „Minijos“ atstovas ryšiams su visuomene.

Anot jo, rungtynių pradžia susiklostė nesėkmingai, kai į Kretingos „Minijos“ vartus vienas po kito krito varžovų pasiųsti įvarčiai: ir pirmą, ir antrą epizodą įvarčiai buvo pelnyti vienas prieš vieną, o po I kėlinio komandos išsiskirstė rezultatui jau esant 3:0.

„Tačiau komanda nesutriko, nepasimetė, ir II kėlinį demonstravo rimtą kovą“, – konstatavo M. Viluckas. Gvidas Juška savo įvartį pelnė gražiu baudos smūgiu, likus 12 min. iki žaidimo pabaigos atšokusį kamuolį sėkmingai į varžovų vartus nukreipė Paulius Juška. Ir, nors per likusį laiką kretingiškiai spaudė varžovus, įvarčių pelnyti nebepavyko.

Kretingos „Minija“: Ernestas Grudys, Donatas Surblys, Paulius Juška, Gvidas Juška, Gražvydas Steckys, Rubenas Jegba, Jusufas Traore, Antonas Solovjovas, Vakaris Jeruševičius, Donatas Navikas, Aurimas Skurdelis. Po keitimo: Lukas Jakumas, Valdas Jašmontas.

Po šio pralaimėjimo Kretingos „Minija“ po 27-ių rungtynių, iškovojusi 11 pergalių, patyrusi tiek pat pralaimėjimų, 5 rungtynes sužaidusi lygiosiomis, įmušusi 53 įvarčius ir 50 praleidusi į savo vartus, turėdama 38 taškus užima IX turnyrinės lentelės poziciją.

Spalio 27 d. kretingiškių laukia susitikimas išvykoje su Kauno „Hegelmann Litauen“ – pagrindiniu minijiečių oponentu kovoje dėl VIII turnyrinės lentelės vietos. Tai bus paskutinės šio sezono Kretingos „Minijos“ rungtynės LFF I lygos pirmenybėse.