Pajūrio naujienos
Help
2019 Liepa
Pi18152229
An29162330
Tr310172431
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Orų prognozė
Dieną19°C debesuotumas 7 %
Naktį11°C debesuotumas 87 %
Apklausa

Ar reikia Kretingai nemokamų Wi-Fi zonų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kuprinė

Grupės SYKRET nariai Augustinas Paulauskas (iš kairės) ir Laurynas Staponkus pasirodė jaunimo muzikos vakare „Kreatyvas”.

Kretingiškiai Augustinas Paulauskas ir jo bičiulis bei partneris Laurynas Staponkus, jau ketverius metus Kretingos meno mokykloje groja saksofonu. Prieš maždaug dvejus metus sukurta vaikinų grupė SYKRET jau pasirodė Pranciškonų gimnazijos talentų vakare, mokslo metų pradžios šventėje, padėkos renginyje, gatvės muzikos dienoje Kretingoje. Nors jaunuoliai dažniausiai groja gimnazijoje ir meno mokykloje, tačiau juos galima sutikti gatvėje, kur jie džiugina praeivius saksofono garsais.

Augustinas ir Laurynas pradėjo bendrauti meno mokykloje, baigiantis antrajai muzikos klasei. Tada jie ir nusprendė sukurti grupę.

,,Norėjome savo talentą išnaudoti dar labiau, ne vien tik grodami meno mokykloje“, – su šypsena pradžia prisiminė vaikinai. Paklausus A. Paulausko ir L. Staponkaus, kas juos paskatino imtis tokios veiklos, jie atsakė, kad skatinti bandė vienas kitą, nors palaikymo sulaukdavo ir iš savo tėvų.

Augustinas atlieka pagrindinę partiją – groja kūrinio melodiją, o Laurynas, klausydamas įrašo, parašo pritarimą arba tiesiog improvizuoja.

Ruošiantis koncertams juos užklumpa ir nesusipratimai. Dažniausiai abiejų vaikinų nuomonės išsiskiria dėl kūrinių pasirinkimo. Laurynas mano, kad reikia pasirinkti kūrinį, kuris patiktų publikai, o Augustinas – kūrinį, kuris patinka jam pačiam.

„Grojant kartu yra pliusų, bet yra ir minusų. Kai muzikantas groja vienas, jis gali laisvai kūrinį rinktis, o grojant kartu, scenoje visada yra mažesnis jaudulys“, – teigė grupės įkūrėjai.


Šiemet mokyklą baigusi Agota Puškorytė galvoja ir toliau savo ateitį sieti su makiažų ir mados pasauliu.

Dar būdama mokykloje kretingiškė Agota Puškorytė atrado savo pomėgį, iš kurio mergina šiandien uždirba. Agotos talentą kurti makiažą įvertino ne viena dailiosios lyties atstovė. Socialiniuose tinkluose ji sulaukia didžiulio palaikymo ir prisipažįsta, kad tai – daugiau negu darbas, tai – būdas atsipalaiduoti.

– Kodėl nusprendei pradėti savo verslą?

– Čia ne verslas, tai – pomėgis. Nuo maždaug keturiolikos pradėjo patikti daryti sau makiažą. Visko mokiausi savarankiškai, žiūrėdama vaizdo įrašus „Yotube“ kanale.

Mama kažkada pastūmėjo sudalyvauti vienuose mokymuose, kad įgyčiau daugiau praktikos. Iš pradžių kiek dvejojau. Kursuose buvau jauniausia, man tada buvo septyniolika, visi stebėjosi: „Tu dar mokykloje mokaisi, o jau į kursus eini“. Tai mane motyvavo. Ten gavau labai daug informacijos, tai paskatino nesustoti. Tad ir nesustoju, stengiuosi visą laiką judėti į priekį.

– O kada kilo mintis įkurti savo grožio kabinetą?

– Viskas prasidėjo nuo to, kai nusprendžiau įsigyti specialią įrangą. Vieni jų – speciali lempa, veidrodis, kėdė. Makiažo priemonių turėjau. Iš pradžių merginas puošdavau savo kambaryje, kur įsirengiau mažą makiažo kampelį. Kiek vėliau, kitame kambaryje įrengiau grožio kabinetą.

– Nuo kada pradėjai dirbti su klientėmis?

– Prieš kurį laiką dalyvavau gerai žinomos visažistės Alinos Guess kursuose. Prieš Heloviną viena draugė paprašė, kad ją padažyčiau vakarėliui, nes žinojo, kad buvau baigusi kursus. Ir taip viskas prasidėjo. Viena draugė, paskui kita, ir tada prasidėjo prašymai, kad papuoščiau Naujametiniam vakarėliui ir t.t.

Aš neskaičiuoju, ar trūksta klienčių ar ne, nes kiekviena man yra labai svarbi. Stengiuosi, kad būtų jauku ir ji norėtų sugrįžti. Taip pat man labai svarbi jų nuomonė, ar joms patinka, ar gerai jaučiasi. Susitikusios merginos mėgsta bendrauti makiažo tema, todėl rekomendacijos man yra aktualios.


Pajūrio naujienų“ jaunųjų žurnalistų akademija susidomėjo būsimas vienuoliktokas Linas Daugėla. Jaunuolis išreiškė norą su „Kuprinės“ skaitytojais ne tik dalintis savo kūryba, bet ir išmokti rašyti straipsnius, ieškoti įdomių temų.

Linas Daugėla apie save:

Stengiuosi užfiksuoti akimirkas rašydamas, kad galėčiau jas prisijaukinti, išmokyti kalbėti, kad jos taptų savos, prasmingos. Daugiausia rašau poeziją ir esė, nes šiomis formomis idėjos man atsiskleidžia labiausiai.

Tapti „Pajūrio naujienų“ akademijos nariu nusprendžiau, nes domiuosi šių dienų aktualijomis, problemomis, įvairiais renginiais, noriu žvelgti į ateities viziją iš jauno žmogaus perspektyvų ir įžvalgomis dalintis su kitais.

Mane labiausiai domina žmonės, jų darbai, įvykiai ar renginiai, susiję su kūryba, žmogaus dvasinių vertybių, savitos pasaulėžiūros atsiskleidimu įvairiomis kūrybos formomis. Kūryba gyva, kai ja dalijamasi su kitais, kai perteikiama autentiška patirtis, įžvalgos, požiūris į daugelį bendražmogiškų dalykų.

Manau, jog svarbu idėjų semtis iš kasdienybės, nes joje ypač ryškiai atsiskleidžia žmonių būdas, išmintis, jos pajautimas, supratingumas ir vienybė, dvasinis ryšys, žmogaus akiratis.

Rašau ir strofinius (rimuotus), ir astrofinius (nerimuotus) eilėraščius. Koks bus eilėraštis, padiktuoja akimirka. Astrofinių eilėraščių dažniausiai neapkraunu skyrybos ženklais, kad minčiai liktų daugiau erdvės, o skaitytojui – laisvesnė galimybė interpretuoti.

Jums, skaitytojai, pristatytame mano kūrybos eilėraštyje „Tango“ šoka akimirkos, mintyse iškylančios būties atkarpos, kurios jau išgyventos ir atgyja melancholiškų apmąstymų fone.

---

Tango

traiškanoti langai

ant jų punktyrais

vabzdžiai šoka tango

kaštonų arbaletai beldžia į duris

sulesinu žaibams nuovargį

prie rašomojo stalo

kur tuščiam puodely

su pridžiūvusia arbata

skęsta musė

kur nusprendžiu apsakyt neapsakoma

bet neapsakau

tik jaučiu

vabzdžių šokį

išdygsniuotais pulso parametrais


„Audi“ susitikimo dalyviai aptarė saugumo reikalavimus ir pasirašė, kad yra atsakingi už savo elgesį vairuojant automobilį.

Audi“ susitikimo organizatoriai nutarė dar kartą suburti šios automobilių markės mėgėjus, tik šįkart įtraukiant tam tikras užduotis. Dalyviai turėjo galimybę savo vairavimo įgūdžius pademonstruoti manevringumo varžybose.

„Po pirmojo suvažiavimo žmonės išreiškė norą dar kartą susitikti, taip pat sulaukėme daug pasiūlymų, ką kartoti, ką daryti kitaip, kaip paįvairinti veiklą“, – įvardino susitikimo iniciatorius Renatas Bumblys.

Pirmajame susitikime dalyvavo 45 „Audi“ mėgėjų, šįkart – apie 30. Manevringumo varžybose išbandyti save nusprendė per 10 vairuotojų. Tarp jų – ir vienintelė mergina. „Pasitikiu savo vairavimo įgūdžiais, taip pat panorau išbandyti save, nes anksčiau to daryti nėra tekę“, – įspūdžiais dalijosi varžybų dalyvė Greta Ziborovaitė.

Vairuojančių merginų, anot organizatorių, buvo tik keletas: „Nemažai atvyko kartu, tačiau vairavo vos kelios. Dalyvavusią varžybose labai palaikėme ir ji nepasirodė prasčiau už kitus. Tokias iniciatyvas labai skatiname. Galbūt jos nepakankamai pasitiki savimi, todėl ir nedalyvauja varžybose.“

Varžybose automobilių vairuotojai turėjo apvažiuoti sudėtas padangas jų nepriliesdami, taip pat buvo matuojamas ir greitis. „Dėmesį kreipėme į tai, kokiu greičiu įveikė trasą, kiek nuvertė padangų“, – paaiškino R. Bumblys.

Susitikimo organizatoriai daug dėmesio skyrė saugumui užtikrinti. „Informavome policiją, kiekvienas vairuotojas pasirašė, kad yra atsakingi už savo veiksmus. Šiek tiek baiminomės dėl galimų eismo įvykių, tačiau tai – jau vairuotojų sąmoningumo klausimas“, – kalbėjo vienas organizatorių.


Aida ir Karolis Griškevičiai Toubkal viršūnėje, Maroke.

Bet kuris pasaulio kampelis gali būti pasiekiamas įvairiomis transporto priemonėmis. Tuo pasinaudoti ryžtasi daugelis žmonių, tarp jų – ir vydmantiškis Karolis Griškevičius.

Pirmoji K. Griškevičiaus kelionė į užsienį buvo dar 2007 metais, kai su tėvais vyko į Čekiją. Dabar jis jau yra aplankęs apie 30 pasaulio šalių. Vienos tolimiausių kelionių – Jungtinės Amerikos Valstijos, Australija, Tailandas, Dubajus, Islandija, Singapūras.

Šalį, į kurią keliaus, Karolis renkasi pagal oro linijų siūlomus skrydžius, o tada domisi, ką galėtų veikti toje šalyje.

Taip pat kai kurios kelionės, pavyzdžiui, į Nepalą, – vaikystės svajonės išsipildymas. Jis keliauja norėdamas pamatyti naujas šalis, susipažinti su žmonėmis.

Vaikinas yra pastebėjęs, kad pietinėse šalyse gyvenantys žmonės būna atviresni, linkę labiau bendrauti, o šiaurėje – uždaresni: „Vis dėlto ilgiau pabendravus ir susipažinus su vietiniais gyventojais supranti, kad ir jie yra malonūs, norintys ir galintys padėti.“

Kiekvienas kelionėmis susižavi dėl skirtingų priežasčių. K. Griškevičius prisiminė, kad jį užsiimti tokia veikla iš dalies paskatino laida „Top Gear“, kurioje buvo rubrika, kur žmonės nusipirkdavo naudotus automobilius, važiuodavo po egzotines šalis. Tai padarė įtaką ir Karolio keliavimo stiliui.

Vaikinas kartu su draugais Jungtinėse Amerikos Valstijose yra važiavęs greitkeliu „Route 66“, kuris tiesiasi nuo rytinės iki vakarinės šalies pusės. Tuomet keliautojai sukorė apie 6 tūkst. kilometrų. Taip pat jis yra apvažiavęs beveik pusę Australijos – įveikęs apie 12 tūkst. kilometrų.


Stovykloje Italijos kalnuose dalyvavo moksleiviai iš 5 Europos valstybių.

Jau trečią kartą Pranciškonų gimnazijos moksleiviai svečiavosi Italijoje, kur mokslo metus užbaigė stovykloje Alpių kalnuose „Gyventi ne išgyventi“ (it. kalba „Vivere no vivacere“). Šių metų stovykla subūrė žmones iš skirtingų Europos šalių ir konfesijų – tris dienas Mezzoldo kalnų miestelyje kretingiškiai praleido kartu ne tik su italais moksleiviais, bet ir svečiais iš Ukrainos, Moldovos ir Rumunijos. Stovykloje taip pat susibūrė ne tik katalikai, bet ir stačiatikiai, liuteronai bei Italijos Egipto koptų bendruomenė.

Skatino vienybę

Į penkių dienų trukmės kelionę vyko 5 mokiniai – Augustina Čičiūnaitė, Domantė Lipskytė, Nojus Žiubrys, Gabrielė Šlušnytė, Erika Ševcova ir sesuo Julija Lukauskaitė.

Vienas svarbiausių šios stovyklos tikslų – ekumenizmo, krikščionių vienybės, skatinimas. Pirmą stovyklos dieną buvo kalbama apie vertybes, vyko įvairūs užsiėmimai, sportiniai žaidimai, diskusijos grupėse. „Diskusijų metu kalbėjome ir apie bendras šalių patirtis bei istoriją – pasakojome apie SSRS okupaciją ir kaip tai paveikė žmonių gyvenimą mūsų šalyse. Vėliau supratau, kad mus visus vienija tikėjimas“, – atskleidė aštuoniolikmetė A. Čičiūnaitė.

Jai pritarė ir bendraamžė G. Šlušnytė: „Jauni žmonės, nepaisant jų rasės ar kitokių krikščionybės srovių, gali bendrauti ir tapti gerais draugais. Ir juos vienija Jėzus Kristus“.

Anot Augustinos, anksčiau kitos konfesijos jai buvo tolimos ir sunkiai suprantamos, tačiau dabar mergina yra susipažinusi ne su abstrakčia religija ar jos atšaka, o su konkrečiais žmonėmis, kurie tą tikėjimą išpažįsta. „Tai keičia mano mąstymą ir suvokimą apie kitas religijas“, – pripažino kretingiškė.

Vis dėlto bendravimą kartais ribodavo kalbos barjeras. „Praėjusiais metais, kai norėjau pasakyti kažką itin svarbaus ir sudėtingo, galėjau mintį suformuluoti lietuviškai, o sesuo Julija ją išversdavo į italų kalbą. Kadangi šį kartą buvo žmonių ir iš kitų šalių, ne vien Italijos, bendravome anglų kalba. Reikėjo šiek tiek daugiau laiko, kol galėjau angliškai pasakyti, ką noriu, kartais pritrūkdavo žodžių“, – vieną sunkumų įvardijo moksleivė.

Augustina tvirtino, kad grįžus į kambarį po sunkios ir ilgos dienos, kalbos netildavo dar ilgai – nors kambariuose gyveno skirtingų tautų žmonės, dienos įspūdžių pasidalinimas užsitęsdavo kelias valandas. „Buvo labai įdomu bendrauti su visais, nes sutikau kitokio temperamento žmonių. Kalbėdami apie kultūrinius skirtumus, užmezgėme gilesnę draugystę“, – tikino A. Čičiūnaitė.


Devyniolikmetė Evelina Šikšniūtė jau yra sukūrusi dainą.

Kretingiškė devyniolikmetė Evelina Šikšniūtė, sužibėjusi jaunimo muzikos vakare „Kreatyvas“, yra dalyvavusi ne viename muzikiniame konkurse ir net parašiusi savo dainą. Jaunoji dainininkė spinduliuoja gėrį, pozityvumą, tai bando perteikti ir savo kūryba.

E. Šikšniūtė dainuoti pradėjo nuo penkerių. Pirmasis jos konkursas buvo su teta dainuojant Kretingos rajono šeimų duetuose. Tada studentė dar buvo nedrąsi mergaitė, kuri troško dainuoti. Teta ir buvo tas žmogus, kuris paskatino merginą žengti pirmą žingsnį. E. Šikšniūtė dainuodavo mokyklos chore, o kaip solistė atsiskleidė prieš dvejus metus. Atlikimo meno niekur nesimokė, viską darė savo pastangomis. Savamokslė nustebino ne vieną klausytoją savo balsu ir nuoširdumu.

Žinoma, buvo ir tokių žmonių, kurie merginai sakydavo, kad ji nieko nepasieks ir gali net nedalyvauti tokiuose koncertuose ir konkursuose, kuriuose dalyvauja stiprūs vokalistai. Tačiau E. Šikšniūtė sako, kad į tokias replikas reaguodavo ramiai ir tikrai nesiruošė mesti savo užsibrėžtų tikslų.

Nors kartais suabejodavo savimi, pasiduodavo kitų neigiamoms emocijoms ir pagalvodavo: „O gal tikrai nereikia? Gal tikrai aš nemoku dainuoti?“ Ši kritika ir kartūs žodžiai pašnekovę sustiprino ir ji parašė savo kūrybos dainą, kurią įrašė įrašų studijoje. Šią dainą pristatė kaip savo vienuoliktos klasės projektinį darbą. „Tai jautri daina apie meilę“, – atviravo jaunoji atlikėja.

Studentė labai vertina pozityvumą ir jaukumą, būtent tai ir bando perteikti savo dainavimu. Anot merginos, jos draugai turi būti drąsūs ir neieškantys žodžio kišenėje, kad būtų jauku ir linksma bendrauti.


Kuprinietė Sigita Razmutė pasiryžo įgarsinti reklamą, ją vertino „Lalunos“ radijo laidų vedėjas Vilius Regalas.

Dar neišblėso kupriniečių patirti įspūdžiai Klaipėdos radijoje stotyje „Laluna“. „Daugumai žmonių radijas siejasi su žiniomis, informacijos perdavimu, muzika ar kelione automobiliu, tačiau tai pirmiausia – verslas ir komercija“, – tvirtino radijo laidų vedėjas Vilius Regalas.

Ieško įdomių temų

Jaunieji žurnalistai ekskursijos metu galėjo išbandyti ir radijo laidų vedėjo darbą – įgarsinti reklamą bei improvizuoti pasirinkta tema. Taip pat kupriniečiams buvo suteikta išskirtinė galimybė – eteryje stebėti, kaip skaitomos žinios, kaip radijo laidų vedėjai komunikuoja ir bendradarbiauja tarpusavyje.

„Lalunos“ kolektyvas atskleidė, kaip atrenkamos dainos eteriui, kaip parenkamos temos laidoms ir apie ką laidos vedėjas turi kalbėti eteryje. V. Regalas akcentavo, kad visų pirma tema pačiam laidos vedėjui turėtų būti įdomi, tik tada ji patiks ir klausytojams: „Temas dažnai atsirenku žiūrėdamas žinias ir informacines laidas. Klausydamas spaudos apžvalgos ir ja remdamasis mąstau, kokiomis temomis galėčiau kalbėti radijo eteryje.“

Anot radijo laidų vedėjo, šiuolaikiniame žiniasklaidos pasaulyje publikuojama nemažai apgaulingos informacijos, vadinamos „fake news“, todėl svarbu pateikiamas naujienas vertinti kritiškai ir patikrinti kelis šaltinius prieš kalbant apie jas radijo eteryje.

Radijo eteryje stengiamasi vengti, temų susijusių su politika, nes ji žiniasklaidoje yra plačiai aptarinėjama. „Daugiausia kalbu apie pozityvius ir smagius dalykus, – tvirtino žurnalistas, pridūręs, kad svarbu suvokti savo tikslinę auditoriją, kuri yra paprastas žmogus. – Daug tarptautinių žodžių ar sudėtingų sakinių konstrukcijų radijo eteryje patariama vengti.“

Eteryje dažniausiai kalbama apie 4–5 minutes, vėliau klausytojui pabosta radijo vedėjo kalbos ir jis perjungia stotį. Vis dėlto tiesioginiame eteryje pasitaiko klaidų ir „liapsusų“, kurie atmintyje lieka ilgam – pamirštama išjungti mikrofoną pabaigus kalbas eteryje ir užleidus muziką, tad kartais klausytojai netikėtai išgirsta ir laidų vedėjų pokalbius užkulisiuose.

Pasak V. Regalo, radijo laidų vedėjas negali kalbėti visko ir bet kaip, nes Valstybinė lietuvių kalbos komisija fiksuoja kalbos klaidas.


Dešimtokė Justina Šiaulytė svajoja kurti asmeninį tinklarašti, tačiau tam nesiryžta bijodama, kad turinys gali nejaudinti auditorijos.

Pranciškonų gimnazijos dešimtokė Justina Šiaulytė, jau ne pirmus metus tapusi Jaunųjų filologų konkurso laureate, lietuvių kalbos olimpiados prizininke, šiais metais triumfavo ir kaip Lietuvių kalbos konkurso „Kengūra“ nugalėtoja.

Įkvepia gamta

„Šis konkursas vyksta dviem etapais, kurie reikalauja gramatinių, literatūrinių ir kūrybinių gebėjimų“, – tikino jaunoji rašytoja. Pirmame etape mokiniai, atlikę įvairias kalbos ir literatūros užduotis ir surinkę tam tikrą taškų skaičių, yra kviečiami dalyvauti lyderių ture ir parašyti rašinį pasirinkta tema. J. Šiaulytė tris kartus tapo lyderių turo nugalėtoja, kuomet jai atitekdavo kelių dienų kelionės.

Gimnazistė aplankė įvairių šalių: Vokietiją, Estiją, o šiemet laimėjo kelionę į Lenkijos miestą Vroclavą ir Čekijos sostinę Prahą. „Tokie prizai labai įkvepia, motyvuoja stengtis dar labiau, nes kelionių metu gali susitikti su taip pat kūrybingais ir savo dalyką išmanančiais mokiniais, užsimezga naujos pažintys“, – sakė J. Šiaulytė.

Kūrėja taip pat dalyvauja ir kituose rašinių konkursuose. Dalyvavimas konkursuose jaunajai rašytojai yra nauja patirtis, nes kiekvienas konkursas suteikia įspūdžių, lavina kūrybą ir vaizduotę, suteikia naujos patirties.

Šiuo metu mergina tekstus rašo tik konkursams, nes tada gauna konkrečią temą ir gali ties ja susikoncentruoti. „Žinoma, daug idėjų lieka tik mintyse“, – kalbėjo J. Šiaulytė.

J. Šiaulytę dar penktoje klasėje pastebėjo lietuvių kalbos mokytoja, nuo tada ir prasidėjo jos kūrybos kelias.

Mergina dažniausiai rašo esė, kuriose atsispindi gamtos vaizdai, gamtos ryšys su žmogumi. Savo kuriamuose tekstuose ji bando perteikti jausmus apie pasaulį, tokį, koks jis iš tiesų yra. Tai jos stilius, kuris ją reprezentuoja.

Jaunoji rašytoja labai mėgsta gamtą, ji save laiko gamtos vaiku, būtent dėl to ši tema jai artima. „Gamtoje viskas nuolat keičiasi. Keičiamės ir mes, mūsų požiūris, pasaulio suvokimas, todėl pastebime ir atrandame vis naujus ir nematytus dalykus“, – paaiškino kūrėja. Rašydama Justina pasitiki savimi: „Svarbiausia tikėti tuo, ką darai.“


„Audi“ susitikimo Kretingoje iniciatorius Renatas Bumblys tikisi suorganizuoti dar ne vieną šių automobilių gerbėjų susitikimą.

Pirmą kartą įvykęs automobilio „Audi“ savininkų susitikimas Kretingoje neapsiėjo be BMW fanų susidomėjimo. Riaumojantys BMW modelio automobilių varikliai neišvaikė gerai nusiteikusių „Audi“ mėgėjų.

Jautė konkurenciją

„Audi mėgėjai susirenka pažiūrėti, kaip galėtų patobulinti savo mašinos modelį, kaip išlaikyti senesnių metų automobiliai ir kaip atrodo naujieji“, – susitikimo esmę įvardijo jo organizatorius Renatas Bumblys.

Dėl šio tikslo automobilių mėgėjai net iš Kauno atvažiavo į Kretingą. Nors šis „Audi“ gerbėjų susitikimas Kretingoje buvo pirmas ir neoficialus, tačiau į jį suvažiavo 45 vairuotojai. „Skaičius pranoko lūkesčius“, – teigė R. Bumblys.

Seniausia jame pasirodžiusi transporto priemonė – 1984 metų laidos, o naujausia – 2017 metų. Būtent dėl tokio automobilių amžiaus skirtumo „Audi“ gerbėjų susitikimas sulaukė gana daug ir įvairių nuomonių socialiniame tinkle „Facebook“. Žmonės su pašaipa reagavo į senesnių ir naujesnių metų automobilių kontrastą.

Vis dėlto organizatoriai labai džiaugėsi tokiu dėmesiu, nes neigiami komentarai pritraukė daugiau sekėjų „Facebook“ paskyroje. „Automobiliai „Audi“ susilaukia BMW savininkų dėmesio. Jų gerbėjai žinojo, kad mes susirinksime Rotušės aikštėje, todėl suvažiavo priešais mus. Jie gazavo, pašaipiai juokėsi“, – pirmame susitikime jaučiamą konkurenciją prisiminė R. Bumblys. „Audi“ gerbėjai išliko ramūs ir savo temperamentą apibūdina, kaip modeliui gėdos nedarantį.

Visa susirinkusių automobilių kolona Kretingoje apvažiavo pagrindines miesto gatves ir tada pajudėjo į Palangą, kurią apvažiavus buvo sutarta sustoti numatytoje aikštelėje.

„Atvažiavę į Palangą susidūrėme su nesklandumais – automobilių stovėjimo aikštelė, į kurią norėjome važiuoti, buvo uždaryta, – kalbėjo renginio organizatorius. – Kad nekiltų tokių nesklandumų, reikia įsitikinti, kad pravažiuojami keliai būtų pagrindiniai ir kolona liktų ištisinė. Aišku, mūsų „Audi“ „brigadai“ teko išsiskirti, bet palaukėme ir visi kartu nuvažiavome į kitą aikštelę.“


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas