Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431

„Kretingos“ komanda 62:52 (17:15; 12:13; 17:8; 16:16) palaužė Panevėžio ,,Bangenę-Aiverą“ (6 pergalės, 6 pralaimėjimai) ir iškovojo pirmąją pergalę išvykoje. Šiame susitikime kretingiškių pergalę nulėmė labai sėkmingai sužaista III kėlinio pabaiga, po kurios pavyko įgyti 10 taškų persvarą (30 min. – 46:36) ir išlaikyti ją iki susitikimo pabaigos.

Šiose rungtynėse Kretingos ,,Kretingai“ atstovavo: Mantas Aukselis – 13, Aidas Viskontas (6 rez. perdavimai) ir Linas Markaitis (18 naud. balų) – po 11, Linas Jonuška ir Eimantas Poškus – po 9, Gediminas Drungys – 6, Steponas Markus – 3, Rytis Zabita (10 atk. kamuolių), Edgaras Danys ir Karolis Tamošauskis.

Gruodžio 3 d. kretingiškiai namuose 94:63 (16:18; 25:11; 32:15; 21:19) sutriuškino Biržų ,,Biržus“ (2 pergalės, 10 pralaimėjimų). Po I kėlinio kretingiškiai dar atsiliko (10 min. – 16:18), bet II kėlinyje perėmė rungtynių kontrolę į savo rankas ir įgijo dviženklį pranašumą (20 min. – 41:29). Trečiajame kėlinyje kretingiškiai sužaidė dar sėkmingesnę atkarpą, po kurios pradėjo triuškinti varžovus (30 min. – 73:44) ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Kretingos ,,Kretinga“: Rytis Zabita (11/14 dvitaškiai, 20 atk. kamuolių, 47 naud. balai) – 27, Linas Markaitis – 13, Mantas Aukselis – 12, Karolis Tamošauskis – 10, Aidas Viskontas (11 rez. perdavimų) ir Linas Jonuška – po 8, Edgaras Danys – 6, Gediminas Drungys ir Eimantas Poškus – po 5.

Gruodžio 9 d. 19 val. „Kretingos“ komanda namuose susitiks su Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto (4 pergalės, 7 pralaimėjimai) krepšininkais.