Pe310172431
Še4111825
Se5121926

Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

Kretingos HBH futbolo veteranų komanda, nugalėtojos vardą iškovojusi šventiniame turnyre Klaipėdoje.

Kretingos HBH veteranų komanda dalyvavo šventiniame Kovo 11-ajai paminėti skirtame turnyre, kuris buvo surengtas Klaipėdos futbolo mokyklos stadione. Be kretingiškių, jame varžėsi ir po 3 rungtynes sužaidė Šilutės, Gargždų ir Klaipėdos futbolo veteranai.

Geriausiai sekėsi Kretingos HBH komandai, kuri, 1:0 nugalėjusi Gargždų veteranus, 4:1 – kolegas iš Šilutės ir 2:0 – aikštės šeimininkus praėjusių metų čempionus klaipėdiečius, su 9 taškais ir įvarčių santykiu 7:1, tapo šventinio turnyro nugalėtojais.

Antri buvo Gargždų, treti – Klaipėdos, ketvirti – Šilutės veteranai.

Nugalėtojams ir prizininkams apdovanojimus įteikė Klaipėdos apskrities ir miesto futbolo federacijos prezidentas Rimantas Žvingilas.

„Šįsyk buvome labai motyvuoti, prieš turnyrą išsikėlėme vieną vienintelį tikslą – laimėti, kadangi praėjusiais metais šiame tradiciniame turnyre tik dėl įmuštų-praleistų įvarčių santykio likome antri po klaipėdiečių. Tad visi parodėme charakterį ir laimėjome“, – kalbėjo HBH futbolo veteranų komandos vadovas Andrius Piekus.