Pajūrio naujienos
Help
2022 Gruodis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še310172431
Se4111825
Apklausa

Ar prieš senajam Kretingos parkui siūlant suteikti B. Burneikio vardą reikėjo viešos diskusijos?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Vita KASTANAUSKAITĖ:

– Gyvenu Kretingoje, mūsų miestas nedidelis, kur reikia, nueinu pėsčiomis. Bet sprendimas keleivius vežti nemokamai, manau, geras, ypač, kai visuomeniniu transportu neribotai gali pasinaudoti tie žmonės, kuriems dėl sveikatos judėti sunkiau. Aš autobusu važiuoju į darbą Klaipėdoje, už bilietą moku.

Stanislava JANČIAUSKIENĖ:

– Atvažiavau iš Plungės, nes laikraštyje paskaičiau, kad Kretingoje veikia gera baldų parduotuvė, tad norėčiau susirasti, kur ji yra. Malonu, jeigu ta kryptimi autobusas pavėžės veltui. Plungėje taip pat po miestą žmonės viešuoju transportu gali keliauti nemokamai. Daugiausia važiuoja pensininkai ir moksleiviai.

Kristina STASIULIENĖ:

– Aš esu iš Salantų, o dirbu Klaipėdoje. Kretingoje būnu gana retai, tad ir po miestą autobusu pačiai dar nė karto neteko važiuoti. Neabejoju, kad tiek kretingiškiams, tiek iš svetur atvykusiems ši nemokama paslauga labai reikalinga, ypač dabar, kai sunkmetis, ir kai parduotuvėse viskas pabrango.

Vytas JOKUBAUSKAS:

– Po Kretingą autobusu nė karto nesu važiavęs nei mokamai, nei nemokamai. Apskritai lig šiol, kur reikėjo, važiuodavau savo automobiliu, tik štai šiandien po daug metų gyvenimas pirmąkart privertė pasinaudoti viešuoju transportu. Taip susiklostė, turėjau „mikriuku“ pasiekti Klaipėdą.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Rita NAGIENĖ


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas