Pajūrio naujienos
Help
2022 Gruodis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še310172431
Se4111825
Apklausa

Ar prieš senajam Kretingos parkui siūlant suteikti B. Burneikio vardą reikėjo viešos diskusijos?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Bendrovės Geležinkelio tiesimo centras (GTC) ir įmonės „LTG Infra“ atstovams (iš kairės) Artūrui Brancevičiui ir Viliui Navickui, taip pat Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojai Violetai Turauskaitei ir vicemerui Dangirui Samaliui teko išklausyti ne kartą jau girdėtus Eugenijaus Platkausko priekaištus dėl, jo nuomone, nevykusiai pastatytos tvoros.

Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Turauskaitė ir vicemeras Dangiras Samalius su statytojo „LTG Infra“ ir rangovo įmonės „Lietuvos geležinkelio tiesimo centras“ atstovais Pervažos gatvėje Kretingoje apžiūrėjo tarp gyventojų daug aistrų sukėlusią geležinkelio tvorą.

Atestuotiems specialistams nepavyko prieš statinį nusiteikusio vietinio gyventojo Eugenijaus Platkausko įtikinti, kad objektas atitinka techninį projektą, o aplinka, išsprendus vandens, kad nebėgtų į kelią, surinkimo klausimą, iki spalio pabaigos bus sutvarkyta, palei tvorą iš kitos pusės jau pasodinta 200 vijoklių.

„Kur saulė? Kas leido ją iš mūsų atimti? Rytais pro langus – tamsa!“ – nebe pirmą kartą apmaudą liejo Pervažos gatvėje gyvenantis vyras. Jo teigimu, šviesa ir šiluma iš gamtos dabar kaip niekad reikalinga, kai elektros energija šuoliais branginama, ir žmonės skatinami taupyti. Be to, E. Platkauskas iš naujo bėrė priekaištus ir dėl pravažiuojančių traukinių keliamo dar didesnio negu buvo anksčiau, triukšmo, nuo kurio, kaip kaimynai skundžiasi, palubėj šviestuvai skamba, ir dėl pačios tvoros išvaizdos – plokštės sudėtos nelygiai, į šonus skečiasi, palikdamos tarpus.

Specialistai aiškino, kad tokios naudojamos technologijos, o triukšmo lygis buvęs matuotas iš viso triskart.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas