Pajūrio naujienos
Help
2022 Gruodis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še310172431
Se4111825
Apklausa

Ar prieš senajam Kretingos parkui siūlant suteikti B. Burneikio vardą reikėjo viešos diskusijos?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Kretingos rajono meras Antanas Kalnius (kairėje) prie bibliotekos pasitiko LR Prezidentą Gitaną Nausėdą ir pirmąją šalies ponią Dianą, įteikdamas jai gėlių puokštę.

Vakar pavakare, visą darbo dieną praleidęs Klaipėdos regione, Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda atvyko į Kretingą, kur Motiejaus Valančiaus viešojoje bibliotekoje pageidavo susitikti su miesto visuomene.

Bibliotekos prieigose Prezidentą ir jį lydėjusią žmoną Dianą Nausėdienę pasitiko Kretingos rajono meras Antanas Kalnius, įteikęs jai gėlių puokštę. Būriuojantis į susitikimą besirenkantiems žmonėms, bibliotekos kolektyvas pakvietė apžiūrėti jų įstaigos erdves, retų knygų fondus ir pasirašyti svečių knygoje. Prezidentas ir jo žmona Diana ne tik pasidžiaugė nauja biblioteka – pasirašę svečių knygoje įteikė bibliotekai naujojo leidimo Lietuvos Respublikos Konstituciją.

Šalies vadovas taip pat pagyrė bibliotekos architektūrinius statinio sprendimus, jį taip pat domino ir vaizdai pro langus: skoningi gėlynai, Kretingos rajono kultūros centro rūmai tolumoje, Pranciškonų gimnazija ir renovuojamas miesto stadionas.

„Pajūrio naujienoms“ pasiteiravus, koks yra šio vizito tikslas, kodėl iš visų Klaipėdos regiono vietovių šalies vadovas pasirinko susitikti būtent su Kretingos miesto gyventojais, jis atsakė: „Susikaupė daug aktualių klausimų, iš kurių dabar pati aktualiausia yra energetikos problema. Norisi kalbėtis su žmonėmis, išgirsti jų nuomones. Beje, Kretingos krašte lankausi gerokai dažniau, negu mato ir žino žmonės, nes čia palaidota mano mama – kartu su tėveliu lankome jos kapą. Džiugina kaskart vis gražėjanti Kretinga: neseniai renovuota Vilniaus gatvė, o dabar dar tvarkomas ir miesto stadionas“, – prieš susitikimą su gyventojais kalbėjo Prezidentas. Ir pajuokavo: „Kretinga galbūt bus ne vien krepšiniu garsus kraštas. Kodėl gi negalėtume tikėtis, kad iš čia atgims ir Lietuvos futbolas, užaugs nauji narbekovai.“

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas