Pajūrio naujienos
Help
2022 Gruodis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še310172431
Se4111825
Apklausa

Ar prieš senajam Kretingos parkui siūlant suteikti B. Burneikio vardą reikėjo viešos diskusijos?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Laimėtojų taurę jauniesiems Kretingos motobolo žaidėjams įteikė Kretingos rajono meras Antanas Kalnius (centre).

Savaitgalį Kretingos motodrome įvyko finalinis Lietuvos motobolo jaunimo mišraus čempionato etapas, kuriame antrus metus iš eilės nugalėtojais tapo ir aukso medaliais pasidabino Kretingos motobolo klubo jaunuoliai.

Nuo liepos 25 dienos besitęsiančiame čempionate tarpusavyje rungėsi Kretingos motobolo klubo U-18, Skuodo „Bartuvos“ U-18 ir Radviliškio „Žėručio“ komandos.

Radviliškiečiai favoritams neįkando

Pirmosiose rungtynėse galingai etapą pradėjo kretingiškiai. Įvarčių fiestą žiūrovams suteikę šeimininkai rezultatu 8:1 nugalėjo Radviliškio „Žėručio“ sportininkus. Nugalėtojų gretose 4 įvarčius pelnė Edvinas Drąsutis, 3 – Žydrūnas Gricius ir du kartus pasižymėjo Andrius Lukauskas. „Žėručio“ pirmą ir vienintelį įvartį šiame čempionate pelnė Žygimantas Augė.

Antrosiose dienos rungtynėse susikovė Radviliškio „Žėrutis“ ir Skuodo „Bartuvos“ jaunuoliai. Patobulėjusią gynybą demonstravę radviliškiečiai neatsilaikė prieš labiau patyrusius skuodiškius – rungtynės baigėsi rezultatu 3:0. „Bartuvai“ 2 įvarčius pelnė Kipras Medvid, vieną pridėjo Paulius Galdikas.

Atkakli kova finale

Finalinėje čempionato akistatoje susitiko į čempionų titulą pretenduojančios Kretingos motobolo klubo ir Skuodo „Bartuvos“ jaunimo komandos. Įtemptoje kovoje pergalę 3:1 išplėšė kretingiškiai. Šeimininkus čempionų titulo link vedė Edvinas Drąsutis, rezultatyviausias turnyro žaidėjas Andrius Lukauskas ir po traumos į komandą sugrįžęs Gabrielius Pazdradis – visi pelnė po įvartį.

Treneris patenkintas, bet galimybių tobulėti visada yra Kretingos motobolo klubo U-18 treneris Lukas Šimkus liko patenkintas dėl pergalės, tačiau trūkumų savo auklėtinių žaidime įžvelgė: „Džiaugiuosi pergale ir didžiuojuosi savo vyrais, bet reikia pripažinti, kad trūko pasitikėjimo smūgiuojant į priešininkų vartus. Progų turėjome daug, tad galėjome laimėti ir didesniais skirtumais. Svarbiausia, kad darbas padarytas – pergalė pasiekta“, – kalbėjo Kretingos komandos strategas.

Vygantas TUZAS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas