Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar atvykstantieji dirbti iš Baltarusijos kelia pavojų Lietuvos saugumui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienų“ skaitytojai kviečiami išrinkti 2023-ųjų Metų žmogų!

Saulius Paulius BYTAUTAS
Auksė ANTULIENĖ
Romaldas SAKALAUSKAS
Lukas KUBILIUS
Simona MONTVYDAITĖ-KAYA
Virginijus BRAZAUSKAS
Dovydas BAJORAS
Tadas ROMEIKA
Janė LEŠČIAUSKIENĖ
Daiva DUDĖNIENĖ
Gražina KATKUVIENĖ
Gintaras ŽIOBAKAS
Komentarų topas

Naujoji „Iki“ pirkėjams duris atvers iki Kalėdų

  • Audronė GRIEŽIENĖ
  • Naujienos
  • 2022-09-20
Teisininkė Indrė Lukošaitienė (iš kairės) vicemerui Dangirui Samaliui ir buvusiam Savivaldybės administracijos direktoriui Egidijui Viskontui užtikrino, kad prekybos centro statyba vyksta sklandžiai.

Šventosios gatvėje Kretingoje, žemės sklype šalia kavinės „Airovita“, statomas prekybos centras „Iki“ auga kaip ant mielių. Jei ir toliau viskas seksis sklandžiai, kretingiškiai ir miesto svečiai kalėdinių dovanų galės ieškoti jau ir ten.

Mažeikių bendrovė „Rostanas“ statybos darbus pradėjo šių metų gegužės viduryje.

„Su šiuo patikimu rangovu turim tęstinę praktiką – naujausius standartus atitinkančią „Iki“ parduotuvę pernai pastatėme Kuršėnuose. O Kretingoje planuojame atidaryti šiemet gruodžio viduryje arba likus bent savaitei iki Kalėdų“, – „Pajūrio naujienoms“ sakė statybų valdytojo atstovė teisininkė Indrė Lukošaitienė.

Ketvirtadienį su verslo atstovais statybvietėje susitiko vicemeras Dangiras Samalius ir lig šiol buvęs rajono Savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Viskontas.

„Gyventojai dažnai klausinėja, kada šioje vietoje parduotuvė bus baigta ir pradės veikti, kiek naujų darbo vietų bus įsteigta, ar galės į jas pretenduoti kretingiškiai. O mes patys suinteresuoti, ar, statant šį objektą, ko nors netrūksta iš Savivaldybės pusės“, – priežastį paaiškino jie.

Pasak investicinės bendrovės TEWOX valdytojo pavaduotojo Manto Mikalausko, prekybos centre, užimsiančiame 1 tūkst. 800 kv. m bendro ploto, bus prekiaujama daugiausia maisto produktais, įsteigta nuo 25 iki 30 darbo vietų. „Trys patalpos bus išnuomotos. Vienoje jau pareiškė norą įsikurti vaistinė, o dar dvi – laisvos, smulkieji verslininkai jomis domisi“, – sakė jis.

Į projektą investuota 3,7 milijono eurų, papildomai lėšų – 650 tūkst. eurų – į vidaus įrangą investuos pats statinio nuomininkas prekybos centras „Iki“. Tiek dėl požiūrio į atsinaujinančią elektros energiją, tiek drastiškai didėjant kaštams, ant pastato stogo bus įrengta saulės jėgainė.

Šalia statomo pastato taip pat triukšmauja technika – čia rengiama apie 80 vietų automobilių stovėjimo aikštelė, bus pastatytos dvi stotelės su keturiomis vietomis elektromobiliams įkrauti.

I. Lukošaitienė prie pat būsimo prekybos centro gyvenančius kaimynus pavadino supratingais ir draugiškais. Anot jos, viešojo projektinių pasiūlymų svarstymo metu buvo įsiklausyta į jų pageidavimus.

„Natūralu, kad žmonės nori užsitikrinti privatumą – į parduotuvę atvažiuojančių mašinų srautas bus, todėl sutarėme dėl bendros tvoros, kurią mes pažadėjome įrengti 1,8 metro, taip pat dėl vartų, įvažiavimo įrengimo. Iškilo klausimas dėl lietaus nuotekų – išspręsime ir tai“, – sakė statybų valdytojo atstovė.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas