Pajūrio naujienos
Help
2022 Gruodis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še310172431
Se4111825
Apklausa

Ar prieš senajam Kretingos parkui siūlant suteikti B. Burneikio vardą reikėjo viešos diskusijos?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Į Kretingoje surengtą ekskursiją latvių žurnalistus atlydėjo poilsio ir sveikatingumo centro „Atostogų parkas“ direktorius Ričardas Jovaiša (penktas iš kairės).

Septynių Latvijos internetinių portalų žurnalistai pirmadienį baigė dviejų dienų viešnagę Žibininkuose esančiame „Atostogų parke“ – didžiausiame Vakarų Lietuvoje poilsio ir sveikatingumo centre.

Namo į Rygą išvykę žurnalistai žadėjo savo straipsniuose kuo plačiau skleisti žinią, kad į „Atostogų parką“ prie Palangos atvykusiems turistams siūlomos ne vien malonios vandens procedūros čia pat veikiančiuose baseinuose arba pirtyse, iš kurių didžiausią įspūdį palieka vienintelė pasaulyje gintaro pirtis, bet 10-ies kilometrų spinduliu yra ir kitų įdomių pramogų, ekskursijų, edukacijų.

Latvijos žurnalistai išbandė pramogą ekstremalus traukiančiame vandenlenčių parke „3.13“, Žibininkų kaime esančiame žirgyne jodinėjo žirgais, HBH pramogų komplekse degustavo alų, o šeštadienį pabuvojo Moliūgo ir rudens derliaus šventę šventusioje Kretingoje.

„Lietuvoje esame buvę, kai kurie ir ne po kartą, esame vaikščioję po Vilnių, Palangą, o štai Kretinga mums – atradimas“, – atviravo kolegos, kuriems „Atostogų parko“ direktoriaus Ričardo Jovaišos ir Kretingos turizmo centro (TIC) vadovų iniciatyva buvo surengta ekskursija.

Gidė Diana Jomantaitė-Jonaitienė latviams papasakojo, ką paprastai pasakoja visiems mūsų miesto svečiams: apie vienuolyną, bažnyčią ir kuo garsios jos durys, šv. Antano paveikslą, švedų kariuomenei ties Salaspiliu kelią į Rygą užstojusį, mūšį laimėjusį ir taip lietuvių bei latvių tautas istoriškai susiejusį Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės garsųjį karvedį Joną Karolį Chodkevičių – Kretingos įkūrėją, apie kriptą, kurioje ilsisi jo artimųjų palaikai.

„Laukiame, kol bus baigtas atnaujinti Kretingos muziejus ir Žiemos sodas – dar vienas įspūdingas objektas, kurį ateityje bus galima parodyti“, – sakė R. Jovaiša.

Kretingos rajonas prioritetine vystymosi kryptimi yra pasirinkęs turizmą ir rekreaciją, tad direktorius vylėsi, kad prie iniciatyvų populiarinti Kretingos kraštą ir taip pritraukti kuo daugiau turistų, tarp jų – iš užsienio, rajono valdžia prisidės aktyviau.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas