Pajūrio naujienos
Help
2022 Gruodis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še310172431
Se4111825
Apklausa

Ar prieš senajam Kretingos parkui siūlant suteikti B. Burneikio vardą reikėjo viešos diskusijos?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Baigiantis sezonui, Kretingos motodrome įvyko motobolo turnyras „Agrorodeo“ taurei laimėti. Jame varžėsi 4 komandos: „Agrorodeo“, „Mirigita“, Radviliškio „Žėrutis“ ir turnyro „Mix“ komanda, sudaryta iš tose rungtynėse nežaidžiančių komandų žaidėjų.

Komandos žaidė rato sistema vieni prieš kitus. „Agrorodeo“ iškovojo visas 3 pergales, „Mirigita“ patyrė vienintelę nesėkmę, „Mix“ nugalėjo be pergalių likusį Radviliškio „Žėrutį“.

Turnyrui pasibaigus, Kretingos motobolo klubo senbuvis „Agrorodeo“ atstovavęs Lukas Šimkus teigė dažnai sulaukdavęs klausimų, kada Kretingoje vėl galėsime išvysti motobolą: „Šiemet Kretingoje buvo galima stebėti tik jaunimo čempionato etapą ir finalus, bet visi norėjo pamatyti, ir kaip atrodo pagrindinės komandos nariai, nes šiemet mūsų žaidimą matė tik maža dalis sirgalių, kurie vyko kartu su komanda į Vokietiją.“

Pagal turnyro reglamentą turėjusių būti rungtynių dėl III v. nebeįvyko, nes paskutinėse grupės rungtynėse Radviliškio „Žėručio“ komandos kapitonas Ruslanas Gusevas patyrė traumą ir tai, L. Šimkaus manymu, paveikė visą turnyro svečių komandą, kuri atsisakė rungtynių mažajame finale. Didžiajame finale susitiko „Agrorodeo“ ir „Mirigita“, bet, priešingai negu pirmą ratą, susirinkę žiūrovai didesnės intrigos neišvydo ir „Agrorodeo“ jau pirmą kėlinį nokautavo savo varžovus 4:0, o rungtynės baigėsi, užfiksavus galutinį rezultatą 5:1.

Visi turnyre dalyvavę dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais, komandos – taurėmis. „Turnyras praėjo sklandžiai, tikėjomės, kad dalyvaus ir Skuodo komanda, bet jiems pasikeitė planai, tai teko suktis iš padėties ir su Radviliškio „Žėručiu“ subūrėme jungtinę komandą, kad ir kiti turėtų galimybę daugiau žaisti, o ir uždarymą motobolo gerbėjams buvo būtina surengti. Tai nebuvo stipriausias mūsų Kretingoje suorganizuotas turnyras – tikėjomės didesnio pasipriešinimo iš „Mirigitos“ finale, bet, greitai praleidę du įvarčius ir galbūt to nesitikėję, žaidėjai perdegė. Psichologija, kaip ir visame sporte, daug reiškia“, – turnyrą apžvelgė L. Šimkus. Ir optimistiškai pridūrė: „Šių metų sezonas kaip ir baigtas, bet jau pradėsime dairytis į kitus metus: planuoti tvarkaraščius, varžybas, mūsų sportą stipriai paveikė COVID-19 pandemija ir karas, bet tikimės, kad situacija kitais metais tik gerės, ir galėsime pradžiuginti motobolo gerbėjus.“

---

Susitikimų rezultatai: „Agrorodeo“ – Radviliškio „Žėrutis“ – 6:0 (3:0; Justas Bendikas – 3, Lukas Šimkus – 2, Paulius Žąsytis – 1); „Mirigita“ – „Mix“ – 4:0 (1:0; Gabrielius Pazdrazdis – 2, Andrius Lukauskas ir Edvinas Drąsutis – po 1; „Žėrutis“ – „Mix“ – 0:2 (0:1; Žydrūnas Gricius – 2); „Agrorodeo“ – „Mix“ – 4:1 (1:0; Lukas Šimkus – 4; Andrius Lukauskas – 1); „Agrorodeo“ – „Mirigita“ – 2:1 (2:1; Paulius Žąsytis, Lukas Šimkus ir Gabrielius Pazdrazdis – po 1); „Mirigita“ – „Žėrutis“ – 4:0 (2:0; Gintas Rudys – 2, Neilas Rimkus ir Gabrielius Pazdrazdis – po 1); finalas: „Agrorodeo“ – „Mirigita“ – 5:1 (4:0; Lukas Šimkus – 4, Justas Bendikas – 1; Gintas Rudys – 1).

Rezultatyviausi „Agrorodeo“ motobolo taurės žaidėjai: Lukas Šimkus – 11 įvarčių, Justas Bendikas ir Gabrielius Pazdrazis – po 4.

Tomas KUBILIUS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas