Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar atvykstantieji dirbti iš Baltarusijos kelia pavojų Lietuvos saugumui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienų“ skaitytojai kviečiami išrinkti 2023-ųjų Metų žmogų!

Saulius Paulius BYTAUTAS
Auksė ANTULIENĖ
Romaldas SAKALAUSKAS
Lukas KUBILIUS
Simona MONTVYDAITĖ-KAYA
Virginijus BRAZAUSKAS
Dovydas BAJORAS
Tadas ROMEIKA
Janė LEŠČIAUSKIENĖ
Daiva DUDĖNIENĖ
Gražina KATKUVIENĖ
Gintaras ŽIOBAKAS
Komentarų topas

Jungtinių Tautų Organizacija drauge su Tarptautine Kolpingo draugija nuo 1994 metų gegužės 15-ąją paskelbė Tarptautine šeimos diena. Ją vis įdomiau ir išradingiau švenčia ir Grūšlaukės mokykla-daugiafunkcis centras. Šiemet ji čia minima jau ketvirtą kartą. Šventės tikslas, anot mokyklos direktorės Petronėlės Jocienės, – suaktyvinti visuomenės dėmesį į šeimas, nepalikti jų užmaršty. „Juk jų visokių ir šiandien esama. Todėl mūsų uždavinys – padaryti viską, kad šeimos židinys būtų jaukus ne tik sutuoktiniams, bet ir jų atžaloms“, – įsitikinusi ji.

Šventinis renginys „Pabūkime kartu...“ vyko aktų salėje. Kiekvieno žiūrovo dėmesį patraukė neįprastas didžiulis meninis karpinys, imituojantis pražydusią obels šaką. Tai simbolis ne tik gražiausio metų laiko – pavasario, bet ir šeimos. Jei šeima žydi, vadinasi, bus ir vaisių. O jų taip reikia ne tik mokyklai, bet ir Lietuvai. Išradingo darbo autorės – tai mokytojos Regina Jokužienė ir Modesta Mockutė. Įtaigų sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Petronėlė Jocienė. Ji palinkėjo, kad kiekvienuose namuose gyventų laimė ir santarvė, džiaugsmas ir meilė, kuri daro stebuklus mūsų kasdieniniame gyvenime.

Koncertinę programą vedė dešimtokė Karolina Pivoriūtė ir devintokas Dovydas Zubernius. Šventinėje programoje pasirodė ne tik merginų ansamblis, šokėjų grupės, bet ir pradinių klasių mokiniai bei priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai. Į ją taikliai integravosi ir žinomi Grūšlaukės kaimo muzikantai: gitaristas Romas Latakas bei būgnininkas Vytautas Pocius. Smagiai visus į darnią šeimą sujungė bendrai atliekama populiari žinomo autoriaus Tomo Leiburo daina „Giminės“.

Užsimezgusios draugystės ryšius dar labiau sustiprino ir bendros vaišės, kuriose buvo apdovanoti ne tik suaugusieji (jiems buvo įteikti mokinių pagaminti suvenyriniai linkėjimai), bet ir mokyklos ugdytiniai: vieni už akademines žinias, kiti už mokyklos vardo viešinimą rajone, treti – už sportinius pasiekimus...

O kur dar geriausi knygų skaitytojai, aktyviausi akcijų dalyviai, sąžiningiausi budėtojai, uoliausi mokyklos lankytojai?

Renginį paįvairino ir mokinių meninių darbų paroda „Mūsų rankos kuria grožį“. Už smagią ir nuotaikingą šventinę programą nuoširdus ačiū direktorės pavaduotojai ugdymui Daliai Bružienei, muzikui Gintarui Pucui, choreografei Vilmai Petrošienei, lituanistei Zinai Puškorienei bei pradinių klasių specialistėms Ramunei Stonkuvienei, Reginai Jokužienei ir Renatai Gaučienei.

Juozas MAKSVYTIS

Pedagogas


    Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas