Pajūrio naujienos
Help
2024 Balandis
Pi18152229
An29162330
Tr3101724
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Komentarų topas

Vieną dieną Vydmantų lopšelio-darželio ,,Pasagėlė“ vaikai ir auklėtojos, tapę burtininkais, kartu su Mere Popins (aukl. Aurelija Galdikienė) atsidūrė Abrakadabra šalyje, kurioje įvyko burtininkų sąskrydis.

Jo metu vaikai su auklėtojomis pristatė savo atliktus ir auklės Merės Popins duotus atlikti bandymus, dainavo ,,Pokštų“ chore. Kad nekiltų nesusipratimų, buvo išrinkti nepriklausomi stebėtojai – ,,Varpelių“ grupės auklėtinis Natanas Karlinskas ir auklėtoja Vilma Preikšaitienė. Kad viskas sklandžiai sektųsi, auklėtojos padėjėja, Rimutė Bendikienė, tapo asistente.

Didžiausi stebuklai prasidėjo, kai grupėje pasirodė mokslininkė – bandytoja, raganaitė ir moksliukė. Vaikai buvo maloniai nustebinti, o ypač tie, kurie pažino savo mamas. Visų laukė malonus siurprizas – mamų atliekami bandymai: besiveržianti lava, lavos lempa, saldainiukų vaivorykštė, dramblio pasta, šokančios razinos bei ryžiai, nesprogstantys ir patys prisipučiantys balionai. Ačiū mamoms: Margaritai Laukineitienei – mokslininkei-bandytojai, Živilei Šiaulienei – raganiukei, Linai Kairienei – moksliukei.

Tik pedagogų ir tėvų bendradarbiavimo dėka vyksta visapusiškas, nuoseklus bei darnus vaiko ugdymas. Popietėje netrūko pokštų, burtų, fejerverkų, o svarbiausia – geros nuotaikos ir juoko, o tai – raktas į optimalų vaiko ugdymą(si).

Aurelija GALDIKIENĖ

Vydmantų lopšelio-darželio ,,Pasagėlė“ priešmokyklinio ugdymo pedagogė


    Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas