Pajūrio naujienos
Help
2024 Balandis
Pi18152229
An29162330
Tr3101724
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Komentarų topas

Į Simono Daukanto progimnazijos Padėkos šventę buvo pakviesti 52 (iš viso mokykloje mokosi per 300 mokinių) geriausiai besimokantys, pelnę laimėjimų mokykloje, rajone ir respublikoje I-VIII klasių mokiniai ir jų tėvai. Pasak progimnazijos direktorės Sigitos Jonaitienės, pergalės neateina lengvai, – reikia noro, užsispyrimo, valios ir kruopštumo. Ji pasidžiaugė sėkmės akimirka tų mokinių, kurie baigė mokyklą tik labai gerais pažymiais, tų mokinių, kuriems pavyko laimėti įvairius konkursus ir olimpiadas.

Padėkota vaikams siekti laimėjimų padėjusiems pradinio ugdymo mokytojams: A. Bružienei, A. Lasienei, E. Mažutienei, J. Vainušienei, I. Jonauskienei, T. Jenkienei, R. Marciulevičienei, J. Valaičiui, bei dalykų mokytojams: D. Beivydienei, N. Andriuškytei, S. Katkuvienei, S. Dirmeitienei, V. Pukelienei, R. Katkuvienei, A. Bukauskienei, G. Macienei, Ž. Sabaliauskaitei, E. Mėžetienei, pavaduotojai ugdymui J. Leščiauskienei ir socialinei pedagogei D. Anužienei.

Šie mokslo metai progimnazijai buvo ypatingi. Mokykla atšventė 50-ąjį gimtadienį. Anot direktorės, jubiliejiniai metai buvo sėkmingi – daug pergalių, daug sėkmės istorijų, todėl renginio vedėjai Dominyka, Skaistė ir Tomas visus pakvietė pasidžiaugti smagiausiomis akimirkomis belaukiant jubiliejaus. Tai ypač sudomino tėvus, nes filmuotoje medžiagoje atsiskleidė įvairiapusė progimnazijos bendruomenės veikla. Tėvų vardu kalbėjo progimnazijos tarybos narė D. Gudauskienė. Ji ragino būti dėkingiems ne tik mokytojams, administracijai, bet ir aptarnaujančiam personalui. Kvietė tėvus dar aktyviau dalyvauti mokyklos gyvenime.

Šventės metu buvo paskelbti Šauniausios klasės konkurso nugalėtojai – IVa ir VII klasės. O sporto šventės ,,Olimpinė karta“ metu apdovanoti geriausi metų sportininkai ir sportiškiausia klasė. Šis titulas atiteko VII klasės mokiniams.

Padėkos diena baigėsi saldžiomis vaišėmis ir smagiu pabendravimu. Progimnazijos direktorė Sigita Jonaitienė dar kartą dėkodama darbštiems ir gabiems mokiniams, jų tėvams ir mokytojams sakė, kad šiandienos Padėkos diena progimnazija užbaigė Jubiliejinius 50 metus, o nuo 2017 metų Rugsėjo 1-osios gražiausius renginius skirs prieš 100 metų atkurtai Lietuvos valstybei.

Simono Daukanto progimn. jaunųjų žurnalistų informacija


    Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas