Pajūrio naujienos
Help
2024 Balandis
Pi18152229
An29162330
Tr3101724
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Komentarų topas

Profesionalios dailininkės, Lietuvos dailininkų sąjungos narės, kretingiškės Lidijos Kuklienės tapybos ir kaligrafijos darbų paroda “Žolės šneka”, balandžio 4 d. atidaryta Lietuvos Respublikos Seimo Parlamento galerijoje - įvykis ne tik pačios menininkės kūrybinėje biografijoje. Tai akivaizdus įrodymas, kokių meno aukštumų gali pasiekti žmogus, gyvenantis ir kuriantis periferijoje.

Dailininkė Lidija Kuklienė ir parodos iniciatorius Seimo narys Virginijus Domarkas po parodos atidarymo Parlamento galerijoje.

Parodos iniciatorius Seimo narys Virginijus Domarkas seniai puoselėjo mintį, jog L.Kuklienės darbus pamatytų ir juos įvertintų Seime dirbantys žmonės. “Šią parodą užsakėme dar spalio mėnesį,- sakė V.Domarkas.- Iš tikrųjų čia nelengva patekti, daug norinčių, daug laukiančių savo eilės. Visi, kurie jau matė L.Kuklienės darbus, liko sužavėti. Nemažai darbų jau nupirkta, tad Lidijai nebus sunku likusius darbus parsivežti namo”.

Paklausta, ką išgyvena pati menininkė, L.Kuklienė neslėpė jaudulio: “Čia man ne metų, bet amžiaus įvykis. Niekada nemaniau, jog Parlamento galerijos erdvėje padarysiu didelę parodą. Atrinkau visa, ką turiu geriausia”.

Dailininkė prisipažino, jog kiekviena paroda leidžia iš naujo pažvelgti į save iš šalies. “Namie, kai žiūriu į savo darbus, visi jie man - šedevrai, visi geri ir brangūs,- atviravo menininkė.- Tik iš šalies pažvelgusi, kai jie išeksponuoti, žinau, ko reikia ir kad toliau dirbsiu visai ne taip, kaip iki šiol”.

Dėkodama už jos kūrybai parodytą dėmesį, L.Kuklienė vieną savo darbų padovanojo Seimo nariui V.Domarkui, o unikalų leidinį “Kaligrafija iš Lietuvos pajūrio” įteikė Seimo pirmininko pavaduotojui Vydui Gedvilui.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas