Pajūrio naujienos
Help
2024 Gegužė
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Didžiausias Vakarų Lietuvoje poilsio ir sveikatingumo kompleksas „Atostogų parkas“ lojalių šeimų apsilankymams baseinuose ir pirtyse darbo dienomis dovanoja išskirtines – net iki 50 proc. – nuolaidas. Nuo šiol įsigijus vieną Šeimos kortelę nuolaidos suteikiamos visai ŠEIMAI!

Nepraleiskite progos vasarą mėgautis 16-a baseinų, iš kurių net 6 – po atviru dangumi, naujomis pramogomis, tokiomis, kaip putų šou vaikams, vandens tinklinis, smiginis, stalo tenisas.

Nuolaidos – iki 50 proc.!

Darbo dienomis pateikus Šeimos kortelę taikomos šios nuolaidos:

*2 val. apsilankymui baseinuose ir pirtyse – net 50 proc. iki 15 val., po 15 val. – 25 proc. nuolaida

*3 val. arba visos dienos apsilankymui baseinuose ir pirtyse – net 50 proc. visą dieną.

Su Šeimos nuolaidų kortele sportuoti „Atostogų parko“ sporto klube iki 16 val. taip pat pigiau (iki 15 val. – suteikiama 50 proc. nuolaida; po 15 val. – 25 proc. nuolaida).

Sveikatinkitės ir įgykite atsparumą ligoms per haloterapijos seansą: su Šeimos kortele 50 proc pigiau – tokia nuolaida suteikiama 30 min. apsilankymui druskų kambaryje.

Gimtadienį švęskite „Atostogų parko“ baseinuose ir pirtyse! Apsilankymas Vandens ir pirčių erdvėje gimtadienio dieną su Šeimos nuolaidų kortele kainuos tik 1 Eur. Jeigu nuspręsite gimtadienį švęsti su nakvyne – „Atostogų parkas“ padovanos 25 proc. nuolaidą apgyvendinimui!

Dienos pietūs su Šeimos kortele „Parko virtuvėlėje“ – tik 6 Eur! Pasiūlymu galite pasinaudoti kiekvieną darbo dieną nuo 12.00val. iki 17.00val.

Šeimos kortelę galima įsigyti Vandens ir pirčių erdvės registratūroje arba internetu https://atostoguparkas.lt/produktas/seimos-kortele/ . Kortelės kaina – 30 Eur.

Judėjimo vandenyje nauda sveikatai

Sportuokite, judėkite vandenyje ir puoselėkite savo sveikatą, stiprinkite imunitetą, mat sportuojant, atliekant pratimus, plaukiant ar tiesiog judant vandenyje ne tik stiprinami nugaros ir kiti raumenys, bet gerėja kraujotaka, širdies darbas, tuo pačiu – kvėpavimo, smegenų veikla, ir visa tai turi teigiamos įtakos mūsų apsauginiam mechanizmui – imunitetui.

Keturis kartus per dieną sportiniame vidaus baseine vyksta treniruotės su treneriu.

Judant vandenyje dėl jo sukuriamo pasipriešinimo tolygiai dirba visi kūno raumenys, mažesnė traumų tikimybė, todėl galima atlikti didesnės amplitudės pratimus.

Mėgstantiems pirtis „Atostogų parkas“ taip pat turi, ką pasiūlyti. Pirčių mėgėjų čia laukia net 6 pirtys. Lauko pirtis „Širšių lizdas“ per vasaros sezoną dirba kiekvieną darbo dieną. Juk taip smagu pasilepinus baseinais įlįsti pasišildyti lauko pirtyje, o po jos atsigaivinti šalia esančiame gėlo vandens baseine!

Pirčių nauda sveikatai

Kas valandą pagal senovės metodus kurtoje pirtyje „Perenė“ vyksta pirtininkų vedamos pirčių programos.

Praturtinkite sveikatą išbandydami pirties programą „Žalieji aromatai“, „Sūrus garas“, „Išsivanok žemaitiškai“, „Vėliava“, pirties programos tik nuogiems: „Bobų vasara“, „Jūratė ir Kastytis“.

Pirties programos yra nemokamos visiems Vandens ir pirčių erdvės lankytojams.

Švariam, išsivaliusiam organizmui lengviau kovoti su virusais. Ypač naudingas organizmui pirtyje yra vanojimas vantomis.

Vanojant masažuojama oda, pagerinamas limfos tekėjimas, o gerai tekanti limfa iš organizmo pašalina nuodingas medžiagas, sukeliančias sveikatos problemas. Vanojant kūnas įšyla giliau, tvirtėja kraujagyslės, iš vantų sklindantys eteriniai aliejai veikia aromaterapiškai ir ramina mintis.

Procedūros su druska

Imunitetą stiprina ir procedūros su druska – pirties programa „Sūrus garas“, garinė druskų pirtis ir haloterapija, atliekama specialiame druskų kambaryje. Malonioje aplinkoje, kur sienos, lubos, grindys padengtos specialia druska, į kvėpavimo takus patenka druskos mikrodalelės. Tokioje aplinkoje valosi bronchai, gerėja jų bei nosies gleivinės sekrecija.

Daugiau informacijos suteikiama telefonu +370 698 37777 arba elektroniniu paštu info@atostoguparkas.lt .

„Atostogų parko“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas