Pajūrio naujienos
Help
2024 Vasaris
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe291623
Še3101724
Se4111825
Apklausa

Ar pasigendate naujų rajono Savivaldybės projektų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Ar jau domitės prezidento rinkimais?

  • Gatvės interviu
  • 2023-11-24

Konstantinas SKIERUS:

– Žinoma, prezidento rinkimais domiuosi, klausausi diskusijų, tačiau ne per „sisteminę“ žiniasklaidą, o atsirinkdamas šaltinius. Yra nemažai naujų veidų. Iš tų naujokų kandidatų man kol kas priimtiniausias Valdas Tutkus, jo patirtis politikoje ir karyboje. Be to, šis pretendentas brangina Lietuvos kultūrą, papročius. O lietuviškas savitumas man – svarbu.

Erika KAZLAUSKIENĖ:

– Seku naujienas bendroje erdvėje, susirinkus informaciją paskui bus lengviau pasirinkti tikrąjį sprendimą ir per rinkimus atiduoti savo balsą. Stebiuosi, kad tiek daug norinčiųjų tapti prezidentais. Aš manau, kad kai kurie kandidatai savo galimybes per aukštai vertina, ne visais tikiu. O konkretaus favorito dar neturiu.

Danutė SKRUIBIENĖ:

– Pretendentų į prezidentus jau dabar nemažas būrys, domiuosi – kas jie tokie. Kiekvienas žmogus, jeigu pageidauja, jeigu įsitikinęs, kad yra kompetentingas ir gali valdyti šalį, prisiimti atsakomybę už ją, turi teisę savo kandidatūrą siūlyti. O koks bus palaikymas, priklausys nuo mūsų, rinkėjų. Iki rinkimų laiko dar pakankamai, bus dar daug įvairių diskusijų, debatų – išsirinksime.

Juozas PELIONIS:

– Man labiausiai imponuoja arba Gitanas Nausėda, arba Ignas Vėgėlė, kurį asmeniškai pažįstu. Kodėl? Todėl, kad lems inteligencija. Kiek buvo prezidentų, iki šiol nė vienas šiuo atžvilgiu neaplenkė Valdo Adamkaus. Žmonės įsivaizduoja, kad prezidento pozicija labai reikšminga, turi daug galių. Mūsų valstybėje taip nėra. Ir aktyvi, valdinga Grybauskaitė tik kėlė bangas. Sprendimus priima Seimas.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas