Pajūrio naujienos
Help
2024 Balandis
Pi18152229
An29162330
Tr3101724
Ke4111825
Pe5121926
Še6132027
Se7142128
Komentarų topas

Protestuojančius prieš gamyklą Darbėnuose vedžioja už nosies? (151 komentarai)

LT LithuaniaKl
2024-02-13 13:21:35
To mero galvoje tik metanolis.. tokie nepartiniai merai neturi jokios atsakomybės.. prisikraus kišenes ir išnyks kaip dūmas
LT LithuaniaKrt
2024-02-13 13:31:58
Kretinga bus žinoma kaip chemikalkės zona..na tapsime kaip Mažeikiai.. ir fūrų mieste padaugės
LT LithuaniaStasys
2024-02-13 13:38:37
Kyla daug klausimų.Pedagokai skundžiasi moksleivių trūkumu.Bedarbystė bado akis.Rajone didžiulis protų nutekėjimas.Kodėl?Kodėl baigę aukštuosius mokslus jauni žmonės negrįžta į Kretingos rajoną? Atsakymas.O ką jiems šitame Dievo užkaboryje veikti.Kur rasti darbo,ar kurorte sezono metu plauti indus,skusti bulves,dirbti padavėjais,ar kambarinėm? NĖRA PRAMONĖS ĮMONIŲ,NĖRA FINACINIŲ ĮMONIŲ. N Ė R A D A R B O !!!
Vyksta grandininė reakcija.Nėra jaunų žmonių,nėra vaikų,uždaromos mokyklos,prastėja gyvenimo sąlygos nes mažėja rajono biudžeto įplaukos.....
KURORTAS REIKALAUJA AUKŲ.
LT LithuaniaAha
2024-02-13 13:39:31
Du žmonės pro vartus žiūrė-
jo į Seimą. Vienas matė pur-
vą, kitas - žvaigždes.
Po kurio laiko abu susitiko
beprotnamyje.
LT LithuaniaTiesiai
2024-02-13 13:41:24
Nedarbas Kretingos rajone šį sausį yra 7,8 proc. šimtui gyventojų: tai vienas iš mažiausių rodiklių Lietuvoje, - bendras šalies nedarbo lygis yra 11,3 proc. Paradoksalu, bet Kretingoje nedarbas yra vienas mažiausių Europos Sąjungoje ir susilygina su JAV nedarbo vidurkiu.
LT LithuaniaVasaros 5
2024-02-13 13:43:14
Stasy grįžk į palatą.. laikas vaistus gerti..
LT LithuaniaSvetingumas
2024-02-13 13:44:50
Pamiršti papročiai

Atvyko lenkai, paprašė daugiau elektros. Mūsiškiai – neduot.
Ak, šykštūnai! Reikėjo gi pasiūlyt: prošie panie, kiškit pirštukus į rozetę.
Dar geriau – susodint garbingus svečius į elektros kėdes.
Kur išgirtasis lietuviškas svetingumas?
LT LithuaniaGeri laikai gimdo si
2024-02-13 13:47:39
Pagerėjimai

Sakau: tik džiaugtis reiktų, kad kainos kyla.
Valgom vis brangesnį maistą, brangesni mūsų rūbai, daiktai…
Argi tai ne gyvenimo kokybės ženklai?
LT LithuaniaŽiemos vakarai
2024-02-13 13:51:07
Ziemos pasaka

Balta balta kur dairais - tarsi
kazkas nematomas butu praejes
ir svariomis rankomis
paemes kysi… Ilgas pasakas lietuviams
seka pirkioj vakarais televizo-
rius: kandidatas gero budo…
Bet lietuvis uzsnudo, ir pasaka baigta.
LT LithuaniaStasys
2024-02-13 13:56:54
Miegu ir sapnuoju, buk tai siku ir tapsnoju.
Pabundu – ogi tikrai!
Manding, teisybe, kad dar ilgai jausim pasekmes.
LT LithuaniaKlp
2024-02-13 14:01:29
Kitą kartą, kai Lietuvoj vis krito gyvenimo lygis, gyveno toks senelis, kuris kasdien žiūrėjo į dangų. Jis norėjo pamatyti krintantį lėktuvą. O lėktuvai, it laimė, vis lėkė pro šalį… Ir numirė senelis, keikdamas gyvenimą, kuriame taip mažai grožio. -------------------------- Olimpiečiai Pati vis aiškina: - Mestum kūjį – uždirbtum, išgarsėtum!.. Mečiau kūjį ir paėmiau kirvį. --------------------------- Atstumai Kyšis – kaip žaibas – švysteli tada, kai viršutiniuose sluoksniuose susikaupia skirtingi krūviai. Garsą išgirstam po metų dvejų… Žinodami garso greitį (340 m/sek.), galime lengvai apskaičiuoti, kiek politikos žvaigždės nutolusios nuo tamsios Lietuvos.
LT LithuaniaMįslės
2024-02-13 14:10:43
Verslo mįslės Už vieną muštą dešimt nemuštų duoda… Jau dešimt metų kasdien lupu savo pačią! O vis neprasigyvenam… ----------------- Paguoda Kai geras oras, tai kažkoks nervas ima. Nei atsikąsi, nei į kišenes prisikimši… O blogiausia, kad visiems to gero vienodai. Užtat praeidamas pro verslo partnerį vis pagadinu pagal išgales… ------------------ Lietuviškas Rūškanas dangus… Ir žmonių veidai rūškani… Mąstau: o pietų kraštuos tai kasdien giedra… Už kokius gi nuopelnus? Pagaunu atvykėlį, pamurkdau nosim į purvą… Ir žiū – giedresni mūsiškių veidai. -------------------- Nuostoliai Patriūbavičius aiškino: - Toks Drėma andai parašė knygą “Dingęs Vilnius”, o kitoks Drėma pats dingo iš Vilniaus. Paskui šitas Drėma atsirado, bet kita dalis Vilniaus vėl prapuolė… - Tai man dyvai! – stebėjosi Grigaravičius. - O tu ieškok! – patarė Patriūbavičius. Grigaravičius apieškojo Patriūbavičių – tik ano Drėmos knygelę rado. Visa kita buvo dingę svetimose kišenėse.
LT LithuaniaPajėgumai
2024-02-13 14:12:55
Kiek daug gali vienas žmogus! Jis gali net tautą suskaldyt!
Kažin ar žmogus toks kietas, ar tauta tokia minkšta?
Kad ir kaip būtų, čia jam nebėr ką veikt.
LT LithuaniaStasys
2024-02-13 14:14:38
Tokiais komentarai reiškiasi proto ntekėjimas Kretingos rajone.
LT LithuaniaBildukas
2024-02-13 14:20:00
Šyšė šliužų prirailiuojė.Kon padarysi.Saka pruota pro šėkna neįpūsi.Pradiejė rajuons degradoutė.Pasėmelskėt,gal padies,gal Dievulis pruota įdies.
LT Lithuania.............
2024-02-13 14:24:01
A train to nowhere.
I walk around and I tried to hide.
'Cause your eyes. They're telling me good-bye.
I drive my car, hear the radio.
Playing songs that go round and around in my mind.
Why can't you believe that I'm right?
Why can't you realize there are feelings inside
A train to nowhere that we are riding.
We're riding over and over again.
A train to nowhere.
And we are gliding.
A way that never may happen again.
A train to nowhere.
So late at night when I want you home.
You said No!
I would like to stay alone.
What have I done that you turn this way?
What has happened to us?
Now our love has gone.
Why don't you believe in your heart?
Why don't you agree to say sorry and hark
A train to nowhere that we are riding.
We're riding over and over again.
A train to nowhere.
A train to nowhere that we are riding.
We're riding over and over again.
A train to nowhere.
And we are gliding.
A way that never may happen again.
A train to nowhere.
Why don't you believe in your heart?
Why don't you agree to say sorry and hark
A train to nowhere that we are riding.
We're riding over and over again.
A train to nowhere.
A train to nowhere that we are riding.
We're riding over and over again.
A train to nowhere.
A train to nowhere that we are riding.
We're riding over and over again.
A train to nowhere.
And we are gliding.
A way that never may happen again.
A train to nowhere.
LT LithuaniaBildukas
2024-02-13 14:25:30
Je nebūto Palonguo ė Klaipiedas pri šuona,ta Kretinga būto tėkros darbingoma ruojos.Rytas vėrtėnė mašinu į tou pisė,vakaras atgal.Grįžtam permėiguotė Kretinguos kurortė.
LT LithuaniaBildukas
2024-02-13 14:28:10
Rokoutėis anglėška mes muokam,Euruopo sokelam daug jouka.Vo gal rokoukėmies paprasta,kap je nusena esam pratė.
LT LithuaniaTv
2024-02-13 14:29:30
l pavasaris!Žaliuoja stulpai ir sienos…Žydi ekranai…Ritasi jaunikliai kandidatai… O naudos…Iš didelio būrio išrenkam gražiausiai ciepsinčius,bet aukštai nepaskrendančius.Ketverius metus šildom ir penim… Ne visi išdrysta rubikonus peržengt.O narsiausieji rėkdami atgalios dairosi… ---------------------- 10.09 Pasitikėjimas Jei tu būtum patriotas ir veblentum:ve-ve-ve… Tai aš būčiau idiotas ir balsuočiau už tave. ---------------------- 10.16 Meno tvartai Susitikime su rinkejais tris valandas šnekėjau,šokau,špagas rijau…Tada pakilo nusmurgęs žmogelis ir klausė: -Tai kokia gi jūsų programa?Trenkiau durimis,apsisukau ant vienos kojos ir išlekiau įpro kaminą. Kada gi jūs suvoksit,kad visų programa ta pati:“Šikau ir tapšnojau!” Bet kaip skiriasi artistų meistriškumas! -------------------------- 10.23 Molinė Tevynė Prieš rinkimus-brolis,po rinkimų-molis. Užtat kur žiūri - vis ant kalno mūrai! O slėnių gyventojus čia nuo seni molio motiejais vadina… --------------------------- 10.30 Programa Visą dieną dirbęs niekus,tariau:“Ogi reikia šunį pakart!” Išėjęs parsivedžiau kiemsargį,pakabinau ant lempos.Sustireno kojelėm… Devyni šimtai devynesdešimt devintas nesekmingas bandymas… Bet aš privalau įrodyt,kad šuo ir kariamas pripranta!Lietuviui tai bus didele paguoda. ---------------------------- 11.20 Mano indėlis Svajojau Atėnuose mesti rūkyti.Nepatekau i rinktinę. Dabar mano svajonė - Pekine mest gert.Smarkiai treniruojuos ir tikiuosi mest taip toli,kad niekad nebenukris ant stalo. Tegarsėja Lietuvos vardas visame pasaulyje! -------------------------- 12.18 Evoliucija Seniai seniai Dievas sutverė žmogų. Per milionus metų iš žmogaus išsivyste žverys,gyvuliai,bestuburiai,parazitai… Dabar jau pastarieji viešpatauja. ----------------------- 12.11 Stilius Sedėjau balete “Spragtukas”. Spragtelėjau žiebtuveliu,prisidegiau pypkę. -Ką darot?-paklausė šalimais sėdėjusi ponia. -Rūkau,-atsiliepiau.-Ką čia daugiau darysi? -Iš proto išėjot? -Taip,patvirtinau.-O jūs? Ji nusigręžė.Paikas klausimas.Protingi į tokias vietas nevaikšto. ------------------------ 12.02 Orientacija Gatvej apsikabinu stulpą. -Ar eisit su manim? Jis tyli. Stulpai drovūs.Užtat man ir patinka. -------------------------- 12.25 Išryškėjimas Prieš Kalėdas ir pamatai, kaip plačiai gyvena mūsų žmonės. Per siauros europos, per žemi akropoliai… Ak, sukčiai rinkėjai! Apgavot lengvatikius partinius… Dar mat jums gyvenimą gerint! ----------------------------- 01.02 Agresija Naujieji beldžiasi į duris. Nusigandęs tūnau trobelėj, apsikabinęs visa, kas brangu. Dvylika smūgių, ir jie įsiveržia vidun. Tai ko iš tokių gali ko nors gero laukt… ---------------------------- 01.15 Laukiamasis Laukiam naujo traukinio. Važiuosim dar greičiau! Daugybė laukiančiųjų niekad nevažiavo. Tik laukė… Ateis pats geriausias ir visus pevažiuos…
LT LithuaniaKam kas
2024-02-13 14:37:06
Visas Kretingos protas tekėjo į Palangą.. o dabar tekės į Darbėnų chemikalkė..
Jūsų vardas,pavardė:

Trumpas komentaras:

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.

WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva.

Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas