Pajūrio naujienos
Help
2024 Birželis
Pi 3101724
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Apklausa

Ar išvardintumėte Lietuvos partijas, ar pasakytumėte jų skaičių?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Pleiskanomis ir žvyneliais padengta, perštinti oda sergantiems žvyneline (psoriaze) kelia nuolatinį diskomfortą. Ankstyvą pavasarį nusilpus organizmui dėl vitaminų, mineralų, saulės, fizinio aktyvumo trūkumo, esant permainingiems orams, infekcinėms ligoms nualinus organizmą, patiriant stresą, neretai šią ligą nešiojančiajam psoriazės simptomai paūmėja.

Užklumpa nusilpus imunitetui

Kaip sumažinti psoriazės simptomus ir kontroliuoti ligą, paaiškino „Atostogų parke“ įsikūrusio medicinos centro „Natura Termo SPA“ vadovas gydytojas Nerijus Kemeklis.

„Psoriazė yra sisteminė liga, kurios simptomai pasireiškia nusilpus bendrai organizmo imuninei sistemai. Ligai suvaldyti dažnai naudojami tepalai, tarp jų ir hormoniniai, ypač naudojami ilgą laiką, nėra išeitis. Tinkama mityba, organizmo grūdinimas, jo prisotinimas vitaminais ir mineralais, šviesos terapija – ligai sukontroliuoti būtina pasitelkti visą kompleksą organizmo stiprinimo priemonių. Tik tuomet teigiamas rezultatas pasiekiamas lengviau,“ – įsitikinęs gydytojas N. Kemeklis.

Uždegimą malšinančios priemonės

Psoriazė nėra vien tik įgimta liga.

„Būna, žmonės ligą nešioja, bet kai imunitetas stiprus, ligos simptomai gali ir nepasireikšti. Žmogus net nežino, kad ja serga. Stresas, netinkama mityba nualina organizmą ir dažniausiai šios ligos pacientai būna vidutinio amžiaus darbingi žmonės“, – paaiškino gydytojas.

„Atostogų parke“ įsikūrusiame medicinos centre psoriaze bei kitomis odos ligomis sergantiems yra siūloma aibė priemonių.

Viena efektyviausių – geoterminio mineralinio vandens procedūra „Mineralų jūra“. Šio geoterminio mineralinio vandens teigiamas poveikis yra įrodytas mokslininkų, atlikti klinikiniai tyrimai. Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos mokslininkai tyrę šio vandens poveikį odos būklei nustatė, kad jis teigiamai veikia uždegiminius procesus ir juos malšina. Tiriant buvo matuota odos drėgmė, atlikta dermatoskopija.

„Į Islandijoje esantį vieną žinomiausią pasaulyje geoterminio mineralinio vandens baseiną po atviru dangumi „Blue Lagoon“ plūsta žmonės iš viso pasaulio. Galime didžiuotis, kad mūsų geoterminis mineralinis baseinas yra aukštesnės mineralizacijos netgi už šį natūralų vandens telkinį. Optimalus „Mineralų jūros“ ciklas yra 10 procedūrų. Pirmas kelias paras po procedūros uždegimo pažeistose vietose gali būti jaučiamas odos dirglumas. Tai gijimo procesas ir vėliau matomas odos būklės pagerėjimas,“ – teigė gyd. N.Kemeklis.

Ligai kontroliuoti – aibė priemonių

Dar viena priemonių, efektyviai malšinanti uždegiminius procesus ir gerinanti odos būklę, yra sapropelio aplikacijos. Jas galima atlikti visam kūnui arba atskiroms kūno vietoms, tarp jų – veidui ir plaukams.

Sisteminei ligai psoriazei sukontroliuoti „Atostogų parke“ galima ir kitomis maloniomis priemonėmis grūdinant organizmą – sportuojant grupinėse mankštose vandenyje arba individualiose su kineziterapeutu, taikant termoterapiją (pirtys, kontrastinis dušas), šviesos terapiją (Bioptron lempa, saulės vonios), refleksoterapiją (Kneipo takelis), taip pat šildantis gintarinėje „Saulės“ pirtyje, mat gintaras taip pat turi priešuždegiminį poveikį.

---

Jeigu jaučiate psoriazės ar kitų odos ligų simptomus, išsitirti sveikatą ir pasinaudoti gydomosiomis procedūromis galite užsiregistravę tel. 8 607 85888 arba el. paštu info@naturatermospa.com ar atvykę į poilsio ir sveikatingumo kompleksą „Atostogų parkas“.

Su gydytojo konsultacija gydomosios procedūros paskiriamos mažesne kaina.

„Atostogų parko“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas