Pe310172431
Še4111825
Se5121926

Ar ketinate savanoriškai registruotis į karo komendantūrą?

Pirmieji rajono krepšinio pirmenybėse medalius išsidalino III lygos dalyviai. Po permainingos kovos nugalėtojų vardus pirmą kartą iškovojo “Jokūbavo” komanda, kuri taip pat įgijo teisę kitais metais startuoti II lygoje.

“Jokūbavo” komanda tapo ne tik rajono krepšinio pirmenybių III lygos nugalėtoja – ji iškovojo teisę kitais metais startuoti II lygoje.

Permaininga kova reiškė tai, kad po I kėlinio vienu tašku pirmavo “Salantų gimnazijos-Imbarės” krepšininkai, II kėlinyje gi trys taiklūs tolimi Areto Mikaločiaus bei Aurimo Daugėlos metimai iš po krepšio leido “Jokūbavo” komandai susikrauti 14 taškų persvarą. Po ilgosios pertraukos tarp kėlinių rezultatyviausias “Salantų gimn.-Imbarės” komandos žaidėjas Jonas Galdikas ėmėsi iniciatyvos, kuri davė rezultatą – priešininkų persvara ištirpo iki 4 taškų. Paskutiniajame kėlinyje salantiškiai sugebėjo persverti rezultatą, tačiau vėl pavykę Aurimo Daugėlos bei jo komandos draugo Gvido Beržonskio metimai neleido “Salantų gimnazijai-Imbarei” įgyti didesnės persvaros. Rungtynių pabaiga – žaidimas “taškas į tašką”, kuris baigėsi jokūbaviškių pergale.

“Taškas į tašką” vyko kova ir dėl bronzos medalių: pirmavo tai “Roma” , tai “Vitvudas”. Pergalę, pasibaigus varžyboms, šventė pastaroji komanda.

Rungtynių statistika:

III lyga. Finalas: dėl III vietos - “Roma” - “Vitvudas” - 79:89 (Donatas Bendikas - 29, Raimundas Jucys - 12; Vaidas Ruzgaila - 35, Nerijus Stonkus - 23); dėl I vietos - “Jokūbavas” - “Salantų gimn.-Imbarė” - 67:63 (Aurimas Daugėla - 23, Aretas Mikaločius - 15; Jonas Galdikas - 31, Andrius Bėrontas - 19).

Geriausi žaidėjai: Aurimas Daugėla (“Jokūbavas”), Jonas Galdikas (“Salantų gimn.-Imbarė”), Vaidas Ruzgaila (“Vitvudas”), Raimondas Jucys (“Roma”).

Dėl VII vietos - “Baltija” - “Darbėnų vid.m.” - 96:92 (85:85; Irmantas Jucevičius - 42, Šarūnas Anužis - 30; Audrius Kazlauskas - 25, Evaldas Klapatauskis - 19); dėl V vietos - “Kurmaičiai” - “Už pervažos” - 75:78 (Remigijus Milašius - 37, Mindaugas Žilinskas - 12; Kasparas Vaišvilas - 25, Donaldas Razma - 22); dėl IX-XIII vietų - “Savy” - “Bajorai” - 79:32 (Aurimas Staponas - 26, Osvaldas Brazdeikis - 16; Darius Andriuška - 20, Algimantas Kaubrys - 6); dėl XIV-XVII vietų - “Žalgirietis” - “Paupis” - 59:36 (Vytautas Grikštas - 16, Kęstutis Valiukas - 11; Gvidas Gnedojus - 11, Marius Kubilius - 9).

Kovos tebesitęsia

I lygoje sužaidus paskutinį turą paaiškėjo komandos, kurios kovos didžiajame ir mažajame finale. Pusfinalyje žais pirmame etape užėmęs I vietą Salantų “Vėjas” su IV vietos laimėtoja “Sanpola-Baltija”, II v. užėmusi “Urbovita” susikaus su III v. nugalėtoja “Kryžkele”. Porų laimėtojai kovos finale dėl rajono krepšinio pirmenybių nugalėtojo vardo, pralaimėtojai žais dėl III vietos. Dėl V-VIII vietų kovos: V v. etape užėmę “Žemaičiai-VudVa” susitiks su VIII vietos laimėtoja SM, “Kūlupėnai” (VI v.) žais su “Vėjų spektru” (VII v.). Porų laimėtojai kovos dėl V vietos, pralaimėtojai - dėl VII-osios.

Antros lygos abejose pusfinalio rungtynėse žaidimas vyko taškas į tašką. Tik rungtynių pabaigoje, sėkmingiau karteniškiams sužaidus prieš “Airseną” bei “Palangos kredito unijos” krepšininkams - prieš “Larnetos langus”, paaiškėjo, kas iškopė į finalą. Dėl III vietos kovos “Airsena” ir “Larnetos langai”.

I lyga. “Urbovita” - “Vėjų spektras” - 93:62 (Dainius Sodis - 31, Artūras Grinčikas - 21; Raidas Nacius - 17, Aurimas Gadeikis - 16); “Žemaičiai-VudVa” - “Kryžkelė” - 55:81 (Edvinas Šikšnius - 13, Julius Paulauskas - 12; Darius Anužis - 24, Regimantas Jurevičius - 17); “Vėjas” - “Sanpola-Baltija” - 76:62 (Alvydas Grikpėdis - 24, Germanas Vaniuchinas - 16; Arvydas Bružas - 28, Remigijus Milašius - 20); SM - “Kūlupėnai” - 80:84 (Marius Vaitkus - 17, Mindaugas Šidlauskas - 16; Vytautas Einikis - 37, Andrius Adakauskas - 16).

III lyga. Pusfinalis - “Kartena” - “Airsena” - 61:57 (Marius Meškauskas - 22, Sigitas Liaudinskis - 19; Egidijus Paplauskis - 18, Marius Navickas - 14); “Palangos kredito unija” - “Larnetos langai” - 70:64 (Marius Jurkus - 22, Algimantas Kelpšas - 12; Andrejus Semionovas - 21, Anerijus Puškorius - 15).