Ar praneštumėte apie narkotikų vartojimą anonimiškai tel. 8 700 60777?

Pabaltijo veteranų badmintono pirmenybėse Kaune kartu su įvairaus amžiaus Lietuvos, Latvijos ir Estijos badmintonininkais dalyvavo ir du Kretingos sporto klubo “Žalgiris” nariai – Arnoldas Slušnys ir Rolandas Juknevičius. Geriausiai mūsiškiams sekėsi dvejetų varžybose. Grupėje, kurioje žaidė 40 metų ir vyresni sportininkai, A.Slušnys ir R.Juknevičius iškovojo aukso medalius. Finale jie permainingoje kovoje palaužė latvius Artį Klavinšą ir Elmaną Piturą. Pirmą setą kretingiškiai pralaimėjo 17:21. Tačiau kitus du setus žaidė pranašiau ir nugalėjo 21:17, 21:12.

Vienetų varžybose kretingiškiams nedaug trūko iki bronzos medalių. Kovodamas 45 metų ir vyresnių grupėje mažajame finale A.Slušnys tik po 56 minučių kovos 1:2 (16:21; 22:20; 22:20) nusileido Estijoje gyvenančiam lietuviui Rimantui Jurkuvėnui. 40 metų ir vyresnių grupėje R.Juknevičius pralaimėjo estui Aarė Luigas 0:2 (13:21; 17:21).