Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretingos KTVM sporto salėje stipriausi Lietuvos jaunieji badmintonininkai iš Kretingos, Kauno, Klaipėdos, Kelmės, Tauragės ir Vilniaus rungtyniavo Žemaitijos taurės varžybose.

U-15 grupėje Kretingos sporto klubui atstovavo trenerio Rolando Juknevičiaus treniruojami darbėniškiai Ernestas ir Giedrius Dimos. Vienetų varžybose Ernestas užėmė IV vietą, Giedrius – VI-ąją. Dvejetų varžybose žaista sėkmingiau - iškovoti bronzos medaliai. Mišrių dvejetų varžybose geriau sekėsi Giedriui. Jis su kauniete Ieva Sendžikaite vėl pasidabino bronzos medaliu. Ernestas, žaisdamas su vilniete Vaiva Žymantaite, liko V vietoje.

U-13 grupėje Kretingos garbę gynė Arnoldo Slušnio ugdytinės Valdonė Besanaitė ir Aušrinė Kaulickytė. Vienetų varžybose Valdonė užėmė VIII vietą, Aušrinė – XII v. Kur kas geriau sužaisti dvejetų susitikimai. Merginų dvejetų varžybose jos iškovojo trečiąją vietą ir buvo apdovanotos bronzos medaliais. Dar geriau rungtyniauta mišrių dvejetų varžybose: A.Kaulickytė su vilniečiu Juru Šulcu pelnė sidabro medalius. V.Besanaitė su kauniečiu Gedmantu Čepkausku liko X vietoje.