Ar pritariate, kad centrinis Kretingos miesto stadionas būtų pavadintas Šaulių stadionu?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Vasario 22 d. Kretingos „Kretinga“, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, išvykoje 93:79 (29:26; 17:12; 21:17; 20:24) turėjo pripažinti Ukmergės „Steko“ (21 pergalė, 16 pralaimėjimų) pranašumą. „Kretingos“ komandai pavyko pirmauti tik rungtynių pradžioje – 19:14, vėliau varžovai perėmė iniciatyvą, didino skirtumą savo komandos naudai ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Nojus Pabrieža (8/12 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 7 atk. kamuoliai) – 24, Mantas Ruikis (5/8 dvitaškiai, 8/9 baudos) – 18, Mindaugas Stašys (9/11 baudos, 6 rez. perdavimai) – 15, Justas Žiubrys (3/7 dvitaškiai, 5/6 baudos) – 11, Roberts Dembskis (8 atk. kamuoliai) – 6, Edvinas Alunderis – 3, Modestas Jurkaitis – 2, Edgaras Danys ir Ernestas Bružas.

Vasario 24 d. kretingiškiai Kretingos sporto centre 89:88 (23:18; 18:33; 17:18; 31:19) palaužė Joniškio „Delikatesą“ (18 pergalių, 18 pralaimėjimų). „Kretingos“ komanda gerai pradėjo I kėlinį ir po jo turėjo 5 taškų persvarą, bet II kėl. įsismagino varžovų legionierius D. Hutchinson, siuntęs vieną tritaškį po kito ir dėl to varžovai į pertrauką išėjo pirmaudami – 51:41.

Kretingiškiai dar atsiliko ir priešpaskutinį kėlinį – 58:69, bet kilo į lemiamą šturmą – M. Ruikis pataikė tritaškį, ir varžovai atsidūrė per vieno metimo atstumą 82:84, varžovai prametė tritaškį, o E. Danys pelnė du taškus su varžovo pražanga ir rezultatas tapo lygus – 84:84. Po taiklaus to paties E. Danio baudos metimo „Kretinga“ atsidūrė priekyje – 85:84. Varžovai savojoje atakoje suklydo, o prie baudų linijos pasiųstas M. Stašys neklydo ir pataikė abi baudas 87:84, kitoje atakoje „Delikatesui“ pavyko realizuoti tik vieną baudos metimą, M. Stašys dar kartą realizavo abi baudas 89:85, bet kitoje aikštės pusėje varžovai atsakė tritaškiu ir nubraukė skirtumą iki minimalaus 89:88. A. Mikaločius paprašė minutės pertraukėlės, bet kretingiškiai suklydo, o varžovų paskutinis bandymas iš toli buvo nesėkmingas, ir „Kretingos“ komanda pasiekė pergalę. Šių rungtynių dėl dviejų techninių pražangų nebaigė varžovų lyderis D. Hutchinson, surinkęs 26 taškus, o mūsų komandai nepadėjo susirgęs jos kapitonas Rytis Zabita. „Kretingos“ komanda su 14 pergalių ir 22 pralaimėjimais užsitikrino mažiausiai XI turnyrinės lentelės poziciją.

Kretingos „Kretinga“: Edgaras Danys (4/6 dvit., 1/6 trit., 8/11 baud., 9 atk. kam., 4 kld.) ir Mantas Ruikis (5/10 dvit., 2/3 trit., 5 atk. kam., 6 rez. perd.) – po 19, Mindaugas Stašys (2/6 trit., 6/8 baud., 6 rez. perd.) ir Justas Žiubrys (3/5 trit.) – po 14, Nojus Pabrieža (6 atk. kam.) – 7, Roberts Dembskis (7 išprov. pražangos, 10 naud. balų) – 6, Modestas Jurkaitis ir Edvinas Alunderis (5 atk. kamuoliai) – po 5.

Šią savaitę baigsis „7bet-NKL“ antrasis etapas. „Kretingos“ komanda vasario 29 d. namuose priims Vilniaus „Rytą-II“ (11 pergalių, 25 pralaimėjimai), o kovo 2 d. žais išvykoje su Šilutės „Šilute“ (9 pergalės, 27 pralaimėjimai).